"Inna". Nowy sezon od 16 marca w MTV Polska

Serial MTV pt. "Inna" powraca z nowym sezonem! Premiera nowych perypetii Jenny Hamilton już 16 marca w MTV Polska!

Multimedia

Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach. Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda jak próba samobójcza. Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać – ciąży na niej stygmat dziewczyny z poważnymi problemami, przez co budzi zainteresowanie w szkole. I choć nie jest to rodzaj popularności, jakiej sobie życzyła, stara się odnaleźć jakoś w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji.

Serial porusza poważne problemy dla każdego młodego człowieka – nastoletnie miłości, presja rówieśników, próba wpasowania się w grupę, seks, używki. Piąty sezon „Innej” podzielony jest na dwie części – pierwsza opowiada o ostatnim roku Jenny i jej znajomych w liceum, a druga przedstawia ich pierwsze kroki na studiach.

„Inna” otrzymała nagrodę People’s Choice Award w kategorii Favorite Cable TV Comedy (2013) oraz Teen Choice Award w kategorii TV Breakout Star: Male (2012) za rolę Beau Mirchoffa. Serial uzyskał także nominacje do Young Artist Awards i Critics' Choice Television Awards.

W 2016 roku zostanie wyemitowana druga część piątego i ostatniego już sezonu serialu. Najnowsze odcinki będzie można oglądać od 16 marca na antenie MTV Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×