"Insatiable". Pokręcony serial od producentki "Dextera" na Netflix! [ZWIASTUN+KIEDY PREMIERA?]

Nowy serial "Insatiable" z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano w rolach głównych, pojawi się na Netflix już w sierpniu. Za projekt odpowiada producentka "Dextera" Lauren Gussis. Sprawdź szczegóły produkcji.

Multimedia

"Insatiable" to czarna pokręcona komedia o zemście z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano. Patty (Debby Ryan), przez lata prześladowana, lekceważona i niedoceniana z powodu swojej wagi, nagle chudnie i bierze odwet na wszystkich, którzy kiedykolwiek ją skrzywdzili. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego prawdziwą pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów piękności, jako jedyny dostrzega potencjał tkwiący w Patty i bierze ją pod swoje skrzydła - najpierw jako klientkę, której udziela porad prawnych, potem - już jako uczestniczkę wyborów miss, której pomaga w walce o tytuł najpiekniejszej. Ani Bob, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, jak wielki jest głod zemsty u Patty i do czego może się ona posunąć, żeby odegrać się na każdym, kto kiedykolwiek ją zranił.

Zemsta jest słodka, a karma wraca (i karmi) - uważajcie, żeby nie stać się kolejnym łakomym kąskiem dla Patty!

Walka o przetrwanie, intrygi i niepewne sojusze - oto seriale podobne do "The 100"!Zobacz więcej

Premiera serialu "Insatiable" odbędzie się na Netflix już 10 sierpnia 2018 roku. Produkcja składa się z 12. godzinnych odcinków. Producentami wykonawczymi serialu są Lauren Gussis (producnetka wykonawcza Dextera), Ryan Seacrest, Nina Wass (Uwikłana), Andrea Shay, Todd Hoffman, Dennis Kim, Andy Fleming. W obsadzie znależli się Debby Ryan (“Patty”), Dallas Roberts (“Bob Armstrong”), Alyssa Milano (“Coralee Armstrong”), Christopher Gorham (“Bob Barnard”), Erinn Westbrook (“Magnolia Barnard”), Michael Provost (“Brick Armstrong”), Kimmy Shields (“Nonnie”), Irene Choi (“Dixie Sinclair”), Sarah Colonna (“Angie”)

Zobacz galerię

"Insatiable" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×