Inspektor hotelowy - premiera nowej serii w BBC Entertainment

Premiera nowej serii w poniedziałek 7 stycznia o 22:00 wyłącznie w BBC Entertainment

Multimedia

Znana z ciętego języka i nieprzewidywalnego charakteru pani inspektor pojawi się na polskich ekranach już w styczniu 2013 roku. Alex Polizzi, ekspert do spraw hotelarstwa, spróbuje pomóc podupadającym hotelom i pensjonatom. Inspektor hotelowy - zapraszamy co poniedziałek o 22:00, wyłącznie w BBC Entertainment.

ALEX POLIZZI - MISJA

Alex jest córką właścicielki hoteli i projektantki wnętrz Olgi Polizzi, wnuczką Lorda Forte i siostrzenicą Sir Rocco Forte. Sama od lat zajmuje się zarządzaniem hotelami, ma więc doświadczenie i autorytet, dzięki czemu doskonale wie, jak poprawić sytuację hoteli, które bez jej pomocy nieuchronnie musiałyby ogłosić bankructwo.

Alex przygląda się poczynaniom właścicieli podupadających hoteli, a następnie stara się podpowiedzieć, co powinni zrobić, by prowadzone przez nich posiadłości osiągnęły standard na miarę słynnego hotelarskiego rodu Forte.

Alex jest inteligentna i ma ognisty, włoski temperament. Zna tajniki przemysłu hotelarskiego. Zauważy każdy szczegół, nic nie umknie jej uwadze, wprowadzi także wszelkie konieczne zmiany Krótko mówiąc - zrobi co w jej mocy, by hotel pod jej opieką wyszedł na prostą.

W programie Alex odwiedza duże hotele i maleńkie pensjonaty - od XVII-wiecznego pubu w Winchesterze (opisanego przez jednego z gości jako "najgorszy hotel w kraju") po pięćsetletnią gospodę Coaching Inn w Suffolk, której właścicielom z trudem udaje się uniknąć potężnych strat.

Prasa o programie:

"Alex wygląda jak gwiazda z lat czterdziestych, ale przypomina też surową nauczycielkę z tamtego okresu. Ma niezwykłą moc!" - Guardian

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×