"Inspirujące kobiety". Dorota Wellman poprowadzi autorski program w TVN Style! O czym będzie?

Dorota Wellman poprowadzi swój autorski program w TVN Style! Show "Inspirujące kobiety" przybliży nam sylwetki wyjątkowych Polek. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Dorota Wellman to zdecydowanie jedna z najciekawszych polskich osobowości telewizyjnych. Dziennikarka od lat prowadzi "Dzień Dobry TVN", leczy oczywiście jej działalność się do tego nie organiczna. Gwiazda znana jest także ze swojego zaangażowania w kwestie kobiece.

Nowe koło ratunkowe w teleturnieju TVN! Co w dobie pandemii zastąpi pytanie do publiczności?Zobacz więcej

Do jesiennej ramówki TVN Style trafi jej autorski program, "Inspirujące kobiety". Jak sugeruje sam tytuł, w każdym odcinku poznamy historie niezwykłych, odważnych Polek, które miały odwagę, by zmienić świat i udowodnić wszystkim, że potrafią realizować swoje cele i marzenia.

Dzięki programowi będziemy mogli poznać m.in. historię Kasi, która organizuje pomoc dla bezdomnych czy Magdy, która dokonała przełomowego dla współczesnej medycyny odkrycia. W ten sposób Wellman chce docenić osiągnięcia Polek i zmotywować inne kobiety do aktywnego działania.

Data premiery nowego programu nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej zadebiutuje on w TVN Style w kwietniu tego roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Free Willy (gość)

    uwolnic wreszcie ta Orke na pelne morze !

    11.02.2021 23:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×