"Instynkt". Kryminał od Patryka Vegi trafił na Netflix! O czym jest serial z Danutą Stenką w roli głównej?

Do biblioteki Netfliksa trafił kolejny polski serial! Tym razem jest to "Instynkt", produkcja Patryka Vegi z 2011 roku. Czy warto obejrzeć serial z Danutą Stenką w roli głównej? Sprawdź, co o nim wiemy!

Multimedia

Odkąd Netflix rozpoczął współpracę z TVP, biblioteka serwisu stale powiększa się o nowe polskie produkcje. W tym miesiącu w serwisie pojawił się m.in. "Instynkt", serial Patryka Vegi z 2011 roku.

"Prokurator" wygrywa z "Firefly Lane"! Co najchętniej oglądaliśmy w lutym na Netflix?Zobacz więcej

Do ekipy warszawskiego wydziału zabójstwo dołącza nowa policjantka, komisarz Anna Oster (Danuta Stenka). Ma współpracować z komisarzem Tarkowskim (Szymon Bobrowski), lokalną policyjną gwiazdą. Jej nietypowe metody śledcze oraz tajemnicza przeszłość sprawiają, że współpracownicy od samego początku są wobec niej nieufni. Postanawiają rozpocząć wewnętrzne śledztwo, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest ich nowa koleżanka.

Oprócz Danuty Stenki i Szymona Bobrowskiego w obsadzie serialu znaleźli się także m.in. Paweł Królikowski, Marieta Żukowska, Piotr Głowacki czy Grzegorz Ciągardlak. Na całość składa się 12 odcinków, z których każdy trwa ok. 45 minut.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×