IO Rio 2016. Ceremonia zamknięcia igrzysk w TV. Kto wystąpi? [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV I ONLINE]

To już koniec olimpijskich zmagań sportowców. Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro przejdą do historii. Kiedy odbędzie się ceremonia zamknięcia? Kto wystąpi i gdzie obejrzeć transmisję? Sprawdź szczegóły!

Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016 na stadionie Maracana odbędzie się w nocy z niedzieli 21.08 na poniedziałek 22.08. Początek transmisji o godzinie 1:00 na antenie TVP1 oraz TVP Sport. Streamy online za darmo na sport.tvp.pl.

CZYTAJ TAKŻE:
IO RIO 2016 - PLAN TRANSMISJI. KIEDY STARTUJĄ POLACY? [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV]
IO 2016 - PLAN TRANSMISJI. GDZIE OBEJRZEĆ? [TRANSMISJA TV, KOMENTATORZY]

Zakończenie igrzysk w Brazylii uświetni występ znanego norweskiego DJ'a Kygo. To pierwszy artysta, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych w 2015 roku. - Okazja, aby stać się częścią Ceremonii Zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Rio to wyjątkowy krok w mojej karierze, będzie to największy występ w moim życiu. Od zawsze byłem fanem sportu, a możliwość połączenia tego z moją muzyką i wspieranie Olympic Channel to spełnienie marzeń! - powiedział DJ.

Kygo na stadionie Maracana wraz z Julią Michaels wykona utwór "Carry Me", czyli jeden z hitów z albumu pt. "Cloud Nine!". Kolejne igrzyska w 2020 roku w japońskim Tokio!

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Wreszcie koniec nudnych transmisji

    21.08.2016 20:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×