IO Rio 2016. Piłka ręczna: Polska - Egipt [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV]

Mecz piłkarzy ręcznych Polska - Egipt na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016 transmisja. To będzie ważny mecz dla polskich szczypiornistów w Rio. Transmisja na żywo ze spotkania Polska - Egipt w TVP2.

Multimedia

Polska - Egipt

Czwartek, 11.08.2016, godz. 16:20

Transmisja na żywo: TVP2

W trzecim pojedynku turnieju olimpijskiego polscy szczypiorniści zagrają z Egipcjanami. Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Kamil Syprzak i inni powinni pokonać mistrzów Afryki i sprawić, że w końcu ich karta na Igrzyskach odmieni się. Wydaje się, że egipscy piłkarze nie prezentują takiego poziomu umiejętności, na jaki stać brązowych medalistów mistrzostw świata.

Mimo dwóch wcześniejszych porażek, Polacy wciąż mają szansę wyjść z grupy. Konieczne jest jednak, aby pokonali Egipcjan, którzy w swym drugim meczu niespodziewanie wygrali ze Szwedami. - Duża liczba zawodników gra w Zamalek, który jest zwycięzcą Ligi Mistrzów Afryki i co rokuje pokazuje bardzo dobre wyniki. Mieliśmy u siebie w turnieju kwalifikacyjnym problemy z Tunezją, którą oni pokonali dwoma bramkami - powiedział trener polskiej kadry Tałant Dujszebajew.

CZYTAJ TAKŻE:
IO RIO 2016 - PLAN TRANSMISJI. KIEDY STARTUJĄ POLACY? [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV]
IO 2016 - PLAN TRANSMISJI. GDZIE OBEJRZEĆ? [TRANSMISJA TV, KOMENTATORZY]

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×