IO Tokio 2020

Przeczytaj także:

"Top Model 11" odcinek 5. Sesja w stroju Ewy zweryfikowała ambicje uczestników! Klaudia El Dursi wspierała modeli i modelki! Kto odpadł w 5. odcinku programu?

Za nami kolejny odcinek 11. sezonu "Top Model". Tym razem na modeli i modelki czekało jedno z najtrudniejszych wyzwań w karierze - sesja w stroju Ewy! Także sesja na batutach nie należała do najłatwiejszych. Uczestników wspierał szereg znakomitych gości - Klaudia El Dursi, Katarzyna Zillmann, Magdalena Piotrowska i Katarzyna Dąbrowska! Kto poradził sobie najlepiej, a kto najgorzej? Oraz najważniejsze: kto odpadł z 11. edycji "Top Model"? Wszystkie odpowiedzi w tekście!

05.10.2022Top Model

Tureckie seriale znowu znikają z TVP. Ta decyzja nie spodoba się widzom. Przerwa w emisji będzie bardzo długa [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Będzie kolejna długa przerwa w emisji tureckich seriali na antenie TVP. Zmiany w programie dotyczą najważniejszych tureckich hitów, m.in. "Elif" i "Przysięgi". Co się stało? Dlaczego TVP znowu zawiesza emisję popularnych seriali? Czy wszystkie pokazywane w Polsce tureckie seriale zostaną przerwane? Wyjaśniamy w tekście poniżej!

19.07.2021Program TV

IO Rio 2016 - plan transmisji. Gdzie obejrzeć transmisję z Igrzysk Olimpijskich w Rio? [TRANSMISJA TV, KOMENTATORZY]

XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro to dla Telewizji Polskiej najważniejsza, obok EURO 2016, impreza sportowa roku. Relacje z igrzysk będą obecne na trzech antenach: TVP1, TVP2, TVP Sport – łącznie około 800 godzin transmisji. Imprezę nieodpłatnie będzie można także oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

22.07.2016IO Rio 2016

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×