ireneusz czop

"Konwój". Gajos i Więckiewicz zmierzą się ze sobą już 20 stycznia [ZDJĘCIA]

„Konwój” to thriller producenta „Pod Mocnym Aniołem” z pełnym zwrotów akcji pojedynkiem aktorskim mistrzów polskiego kina. Po raz pierwszy razem na ekranie wystąpili: JANUSZ GAJOS (zdobywca nagrody dla Najlepszego Aktora na 40. FF w Gdyni i Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł za Osiągnięcia Życia) oraz ROBERT WIĘCKIEWICZ (czterokrotny laureat Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł, dwukrotny laureat na FF w Gdyni oraz prestiżowej nagrody aktorskiej na MFF w Tokio w 2014 roku).

24.11.2016Konwój

"Prosta historia o morderstwie". Andrzej Chyra i Kinga Preis w świecie zła i rodzinnej przemocy [RECENZJA]

To, że Arkadiusz Jakubik jest doskonałym aktorem już wiedzieliśmy, ale jego (dopiero) drugi w karierze autorski pełnometrażowy film fabularny pokazuje, że jest również w pełni ukształtowanym reżyserem. W „Prostej historii o morderstwie” jest wszystko, co powinno składać się na bardzo dobry film: wciągająca historia, pomysł na realizację, staranne wykonanie oraz napięcie, które trzyma widzów w niepewności od początku do końca.

21.10.2016Recenzje

"Prosta historia o morderstwie". Chyra, Preis, Boczarska i inne gwiazdy na uroczystej premierze nowego filmu Arkadiusza Jakubika [ZDJĘCIA]

18 października w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera filmu Arkadiusza Jakubika pod tytułem „Prosta historia o morderstwie”. Wśród gości znaleźli się aktorzy: Andrzej Chyra, Kinga Preis i Filip Pławiak oraz wiele innych gwiazd świata filmu i show biznesu. Film wejdzie na ekrany kin już w najbliższy piątek – 21 października. Prezentujemy relację fotograficzną z wydarzenia.

19.10.2016Prosta historia o morderstwie

"Prosta historia o morderstwie". Syn odkrywa tajemnicę ojca, czyli zwiastun nowego filmu Arkadiusza Jakubika [ZDJĘCIA+WIDEO]

W „Prostej historii o morderstwie” w reżyserii Arkadiusza Jakubika, Filip Pławiak wciela się w postać syna doświadczonego policjanta granego przez Andrzeja Chyrę. Jako młody funkcjonariusz wydziału kryminalnego odkrywa mroczne tajemnice, które przez lata ukrywał jego ojciec. W pozostałych rolach: Kinga Preis, Eryk Lubos, Andrzej Konopka, Ireneusz Czop i Michał Czarnecki. Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu. „Prosta historia o morderstwie” w kinach od 21 października.

16.09.2016Prosta historia o morderstwie

"Prosta historia o morderstwie". Chyra, Preis i Pławiak w nowym filmie Arkadiusza Jakubika! [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Jakubik wraca za kamerę! „Prosta historia o morderstwie” to drugi – po świetnie przyjętej „Prostej historii o miłości” z 2010 roku – film w dorobku reżyserskim znakomitego aktora. W rolach głównych: Andrzej Chyra, Kinga Preis i Filip Pławiak znany z „Biletu na Księżyc” i „Czerwonego pająka”. Jednym ze scenarzystów „Prostej historii o morderstwie” jest Igor Brejdygant, autor scenariusza serialu „Paradoks” w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik („Carte Blanche”, „Wymyk”). Film pojawi się w kinach 21 października.

18.08.2016Prosta historia o morderstwie

"Miłość w mieście ogrodów". Edyta Herbuś, Ireneusz Czop i Urszula Grabowska na planie filmu [ZDJĘCIA]

Trwają prace nad nowym filmem Ingmara Villqista i Adama Sikory pt. "Miłość w mieście ogrodów". W rolach głównych zagrają: Urszula Grabowska, Ireneusz Czop i Michalina Olszańska. W drugoplanowych rolach zobaczymy Mateusza Kościuka, Łukasza Sikorę, Justynę Święs, Edytę Herbuś i Grażynę Szapołowską. Prezentujemy Wam galerię zdjęć z planu produkcji!

30.01.2016Miłość w mieście ogrodów

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×