"Iron Fist". Data premiery 2. sezonu jest już znana! Kiedy nowe odcinki przygód Danny'ego Randa? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Marvel: Iron Fist" opowiada historię miliardera Danny'ego Randa, który dzięki mistrzowskiemu opanowaniu sztuk walki i umiejętności przywoływania niezwykłej mocy Żelaznej Pięści, zwalcza rujnującą Nowy Jork przestępczość. Co wydarzy się w 2. sezonie? Kiedy premiera nowych odcinków "Marvel: Iron Fist"?

Multimedia

​W drugim sezonie "Marvel: Iron Fist" będziemy obserwować dalszą przemianę Danny'ego (Finn Jones), który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Matta Murdocka, to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Jednak dramatyczny bieg wydarzeń sprawia, że on sam znajduje się w niebezpieczeństwie. Danny musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.

TOP10 seriali o superbohaterach, które warto oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

W drugim sezonie ​Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker. Marvel: Iron Fist został wyprodukowany dla Netflix przez Marvel Television i ABC Studios.

"Iron Fist" powróci na Netflix już 7 września o 9:00! Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź 2. sezonu, a w galerii pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×