"Iron Majdan". Będzie 2. sezon? Są już pierwsze przesłanki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Iron Majdan", czyli reality show z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się, czy program stworzony specjalnie dla tej pary może doczekać się 2. sezonu. Czy będzie "Iron Majdan 2"?

Multimedia

"Iron Majdan" w poniedziałki, o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Iron Majdan" zadebiutowało" 5 marca na antenie TVN. Program, który jest drugim najdroższym programem w historii TVN po „Azja Express”, cieszy się sporą popularnością. Premierowy odcinek reality-show oglądało średnio milion widzów - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Każdy odcinek to około 7 dni z życia gwiazdorskiej pary. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdanem są poddawani próbom, dzięki którym mogli się dowiedzieć, czy mogą na sobie polegać i czy są idealnym małżeństwem.

Jakie kraje odwiedzili Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Gdzie nie wrócą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy "Iron Majdan" doczeka się 2. sezonu? Stacja wydaje się zadowolona z wyników programu. Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN nie chce jednak porównywać „Iron Majdan” do „Azji Express”. -To jest jednak inna skala produkcji i inny budżet. Również pora emisji jest inna, w poniedziałek o 22.30 nie możemy się spodziewać trzech milionów widzów. Natomiast jeśli program osiąga ponad 18 proc. udziału w swoim paśmie to jest to wynik więcej niż zadowalający - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

Jak wynika z medialnych doniesień, stacja myśli już o kontynuacji "Iron Majdan". -Wkrótce zaczną się rozmowy o produkcji drugiego sezonu, bo program Majdanów przyciągnął też uwagę reklamodawców!– powiedziała "Fleszowi" osoba ze stacji.

Oglądacie "Iron Majdan"? Chcielibyście zobaczyć 2. sezon reality show z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Iron Man (gość)

    To musicie im zasponsorować

    02.06.2018 15:27
  • piotrus i adrianek (gość)

    bardzo chcemy drugi sezon. lubimy bardzo panią gosię i pana radosława majdanów. są super parą i chcielibysmy kiedyś pojechać z nimi na wczasy na przyklad do egzotycznego panstwa i robic rozne czelendze np. golic owce albo ratowac zwierzeta z dzungli.

    11.05.2018 17:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×