"Iron Majdan". Konkurs Wyzwanie Iron Majdan rozstrzygnięty! Zobacz finałowy "challenge"! [RELACJA+ZDJĘCIA]

"Wyzwanie Iron Majdan" to konkurs dla par zorganizowany przez stację TVN. W weekend 13-15 kwietnia 2018 odbył się finał konkursu, na którym pojawili się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Multimedia

"Iron Majdan" w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Aby wziąć udział w konkusie "Wyzwanie Iron Majdan" należało zrobić zdjęcie ukazujące nietypowy, zabawny, kreatywny sposób spędzania czasu wspólnie z drugą, bliską sobie osobą. Spośród nadesłanych zdjęć wybrano 8 najciekawszych, a w weekend 13-15 kwietni 2018 r. odbył się finał, podczas którego pary wykonały wyjątkowy "czelendż"!

Jakie kraje odwiedzili Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Gdzie nie wrócą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pary rywalizowały o nagrodę główną – wakacje o wartości 15 000 złotych, a wspierali ich Małgorzata Roznek-Majdan i Radosław Majdan. W kompleksie pałacowych Alexandrinium Palace w miejscowości Krubki-Górki pod Warszawą pojawiły się wozy strażackie i członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pomagali uczestnikom w finałowym zadaniu.

- "Czelendż" jest bardzo "hardkorowy", bo przyjechało kilka wozów strażackich, są wybuchy, ogień, piłują samochody, więc naprawdę myślę, że uczestnicy mogą poczuć smak naszego programu i zobaczyć, jak to jest przełamywać własne słabości, ale i przeżyć tak fajną przygodę - podkreślał Radek. Małgosia wyjaśniła natomiast, że finałowy "czelendż" nawiązuje do zadań, jakie bohaterowie "Iron Majdan" mieli do wykonania w Azerbejdżanie. Premiera odcinka z tego kraju już w poniedziałek, 16 kwietnia w TVN, a już teraz możecie zobaczyć, co działo się podczas finału konkursu "Wyzwanie Iron Majdan". Tego nie będzie w telewizji!

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Małgosia i Radek w Azerbejdżanie - kraju ognia [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fafik (gość)

    Takie gówna nie widziałem od lat

    16.04.2018 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×