"Iron Majdan" odcinek 8. Gruzińskie jaskinie i potwory w głowie Małgorzaty. Co na to Radosław? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przemierzają gruzińskie jaskinie i po raz kolejny mierzą się z własnymi słabościami. Co wydarzy się, gdy "Iron Majdan" zawita do Gruzji?

Multimedia

"Iron Majdan" w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Może trudno w to uwierzyć, ale na mapie świata wciąż są "białe plamy", których jeszcze nikt nie odkrył. Międzynarodowe prawo nadaje przywilej nazwania świeżo odkrytego miejsca i tym samym zapisania się na zawsze na kartach historii. Przed taką szansą staną Małgosia i Radek podczas wyprawy do Gruzji.

Tego nie zobaczysz w TV! Konkurs Wyzwanie Iron Majdan rozstrzygnięty! [RELACJA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Choć "Iron Majdan" intensywnie główkowali, co tym razem przygotowała dla nich produkcja, żadne z nich nie przypuszczało, że na czas tej wyprawy, staną się speleologami, czyli badaczami grot i jaskiń! Ciemność, klaustrofobiczne pomieszczenia, podziemne korytarze i jedna wielka niewiadoma – to sceneria rodem z koszmarów Małgosi. Radek miał więc podwójne zadanie. Musiał nie tylko zwalczać swój lęk, ale też zabijać potwory, rodzące się w głowie jego żony.

Czy za sto, dwieście i więcej lat turyści odwiedzający Gruzję znajdą tam miejsce z nazwą nadaną przez Małgosię i Radosława? Nieśmiertelność kontra paniczny strach - każdy odkrywca zna to uczucie. Majdanowie zmierzą się z nim w najbliższym odcinku. Zobaczcie czy polsko-gruzińska ekspedycja odkryje nową jaskinię!

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Małgosia i Radek na tajskiej bezludnej wyspie Tarutao! Dotarli do granic wytrzymałości? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×