"Iron Majdan" odcinek 9. Małgosia i Radek tuk tukiem przez zatłoczone ulice Kambodży [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tym razem wyruszyli do Kambodży. Tam czeka na nich kolejny "czelendż". Jaki? Zobacz zwiastun i zdjęcia przedostatniego odcinka "Iron Majdan"!

Multimedia

"Iron Majdan" w poniedziałki o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zatłoczone ulice Phnom Penh w Kambodży. Dwa i pół miliona samochodów i trzy razy tyle skuterów. Ponad 1/3 kierowców nie posiada tutaj prawa jazdy. Przepisy ruchu drogowego prawdopodobnie istnieją, ale na ulicach panuje raczej chaos niż porządek. Paliwo często sprzedawane jest w plastikowych butelkach po oranżadzie, a przegląd techniczny to raczej pojęcie nieznane… Jazda w takich warunkach to dla obcokrajowców sport ekstremalny! A skoro tak, to będzie to idealne wyzwanie dla "Iron Majdan"!

Tego nie zobaczysz w TV! Konkurs Wyzwanie Iron Majdan rozstrzygnięty! [RELACJA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas pierwszej przejażdżki, Małgosia miała duszę na ramieniu a informacja o tym, że na ulicach Kambodży notuje się największą śmiertelność uczestników ruchu drogowego, od razu skłoniła ją do rezygnacji z czelendżu. Prowadzenie tuk tuka przez kambodżańskie bezdroża przeraziło ją bardziej niż wszystkie z dotychczasowych wyzwań razem wziętych.

Czy Małgosia i Radek zdadzą egzamin na prawo jazdy i zostaną licencjonowanymi przewoźnikami tuk tuka? Jaki cenny dar dla świątyni Angkor Wat będą musieli dostarczyć? Ile kilometrów będą musieli pokonać? W tym wszystkim muszą pamiętać o jednym - przesyłka dla mnichów musi dojechać w całości!

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Gruzińskie jaskinie i potwory w głowie Małgorzaty. Co na to Radosław? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×