"Iron Man III", czy to zbroja tworzy człowieka superbohaterem? [RECENZJA]

Tony Stark, ekscentryczny geniusz, milioner i filantrop, wciela się w postać superbohatera - Iron Mana. W najtrudniejszym momencie życia musi zmierzyć się z tajemniczym terrorystą Mandarynem.

Multimedia

NASZA OCENA: 6/10

Tony Stark (Robert Downey jr), ekscentryczny milioner i wynalazca walczy ze złem na całym świecie jako ubrany w niezniszczalną zbroję Iron Man. Jednak cena jest coraz wyższa: ogólna nerwowość, problemy ze snem i w kontaktach z innymi ludźmi a przede wszystkim ukochaną Pepper (Gwyneth Paltrow). Tymczasem pojawia się kolejny superprzeciwnik – niejaki Mandaryn (Ben Kingsley), który naprawdę może doprowadzić do klęski Iron Mana…

Pomimo usilnych starań producentów, którzy próbują udoskonalić postać głównego bohatera, dodać egzystencjalnej głębi jego problemom i relacjom z otaczającymi go ludźmi, seria o „Iron Manie” (podobnie zresztą jak ekranizacje innych komiksów) nadal zostaje jedynie pełną fajerwerków i efektów specjalnych zabawką. Kid’s Choise Awards, Teen Choise Awards, MTV Movie Awards i wiele innych – te nominacje i nagrody są na pewno prestiżowe, ale czy najważniejsze?

Piotr Radecki

"Iron Man III". Sprawdź datę emisji w telewizji

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×