fot. Netflix
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[2/11]

Irytujący bohaterowie seriali. Kto najbardziej działa nam na nerwy? Sprawdźcie ranking

9. Clay Jensen (Dylan Minnette) - "Trzynaście powodów"

Clay Jensen nie miał zbyt wyrazistej osobowości. Miał być przede wszystkim obserwatorem, a nie uczestnikiem zdarzeń. Do tego zdarzało mu się zachowywać okrutnie wobec innych uczniów, a nawet złamał zasady, które Hannah ustanowiła w sprawie nagrań.

Aktorzy serialu Netflixa kiedyś i dziś. Jak wyglądali w dzieciństwie? Niektórych trudno rozpoznać! [GALERIA]Zobacz więcej

Serial „Trzynaście powodów”, na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jaya Ashera, opowiada historię Claya Jensena, który pewnego dnia po powrocie ze szkoły znajduje przed drzwiami swojego domu tajemniczą paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah Baker, jego koleżankę z klasy i szkolną miłość, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. W nagraniach Hannah zdradza trzynaście powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie. W drugim sezonie bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować. "13 powodów" to wielowątkowa i poruszająca opowieść o dorastaniu.

FILM

[2/11] Irytujący bohaterowie seriali. Kto najbardziej działa nam na nerwy? Sprawdźcie ranking


×