"Isabelle i mężczyźni". Juliette Binoche w jednej ze swoich najlepszych ról? Zobaczcie fragment filmu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Juliette Binoche w jednej ze swoich najlepszych ról? „Przypomina raczej Casanovę i hedonistkę, choć jako kobieta woli się z tym nie obnosić”. Zobaczcie fragment filmu „Isabelle i mężczyźni”!

Multimedia

*Stworzyłam w wyobraźni szczegółowy portret Isabelle: miała to być bardzo kobieca brunetka w wysokich, skórzanych butach, będących wyrazem jej pożądania( – mówi o postaci Isabelle reżyserka Claire Denis. Jej najnowszy film w kinach już 29 czerwca!

Claire Denis podkreśla, że najpierw w wyobraźni stworzyła szczegółowy portret bohaterki komedii romantycznej, w którą wcieliła się Juliette Binoche. - Miała to być bardzo kobieca brunetka w wysokich, skórzanych butach, będących wyrazem jej pożądania – mówi Claire Denis. Spomiędzy minispódniczki i cholewek widać jej uda. Włosy obcięte w bob, na podobieństwo tych groźnie wyglądających kobiet z czarno-białych odbitek, które widywało się na ulicach w latach 80. Inspirowałam się także postaciami z komiksów Crepaxa: seksownymi brunetkami o krótkich włosach. Ani nimfomanki, ani prostytutki: kobiety wyzwolonej – podkreśla.

Zobaczcie plakat oraz teledysk promujący debiutancki film Ewy Bukowskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Juliette Binoche w jednej ze swoich najlepszych ról

Isabelle (wspaniała Juliette Binoche w jednej ze swoich najlepszych ról) mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co sama może zaoferować. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć. Spotyka na swej drodze nowego mężczyznę, przy którym przeżywa skrajne emocje: od radości i nadziei po zagubienie i smutek.

Komedia romantyczna o potrzebie bliskości i niełatwym nawiązywaniu relacji w dojrzałym wieku. Film otrzymał nagrodę SACD w sekcji Quinzaine des Réalisateurs na festiwalu w Cannes w 2017 roku, zaś Juliette Binoche została nominowana do Europejskiej Nagrody Filmowej dla Najlepszej Aktorki. W filmie występuje również Gerard Depardieu. „Isabelle i mężczyźni” w kinach już 29 czerwca. Dystrybutorem jest Against Gravity.

"ISABELLE I MĘŻCZYŹNI" W KINACH OD 29 CZERWCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×