Iwona Pavlovic o Dawidzie Kwiatkowskim: "Małolat ma największe predyspozycje taneczne"

Iwona Pavlovic jurorka “Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" na co dzień jest sędziną na międzynarodowych konkursach tanecznych, gdzie ocenia profesjonalistów. W programie nie stosuje taryfy ulgowej. Okazuje się, że wśród tańczących gwiazd dostrzegła prawdziwy talent.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI". ODC. 3: ODPADŁA PARA ANTONI KRÓLIKOWSKI I KAMILA KAJAK "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 2. ODPADŁA PARA JACEK LENARTOWICZ I PAULINA BIERNAT

- Największe predyspozycje taneczne ma małolat Dawid Kwiatkowski. Zrobił na mnie szokujące wrażenie. Jest naturalny, fajny, ma świetne wyczucie rytmu i koordynacje ruchową, a jednocześnie jest bardzo zaangażowany na treningach. To niesamowite, że chłopak w tak młodym wieku ma i luz i siłę i wie czego chce, a jednocześnie nie jest w tym sztuczny, a potrafi się tańcem bawić. Ludzie właśnie za to go lubią - kończy jurorka.

CZYTAJ TAKŻE: DAWID KWIATKOWSKI I JANJA LESAR OSTRO TRENUJĄ DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] DAWID KWIATKOWSKI ZAŚPIEWA W 1. ODC. "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

Na drugim biegunie w jej rankingu znalazł się….Antoni Królikowski, który odpadł z show w ostatni piątek.

  • Tańczyć tak poza muzyką, poza rytmem, a przy tym doskonale się bawić, czegoś takiego jeszcze nie widziałam - przyznaje Iwona Pavlovic.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×