Iwona Pavlović opowiedziała o rozwodzie i... popłakała się przed kamerami!

Iwona Pavlović opowiedziała w programie Krzysztofa Ibisza o rozstaniu z mężem. Wyznanie jurorki "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" było bardzo emocjonalne.

Iwona Pavlović, znana z surowych ocen tańca, pokazała swoje delikatne oblicze i w programie "Zrozumieć kobietę" opowiedziała, jak przebiegło jej rozstanie z pierwszym mężem Arkadiuszem. Wyznaniom towarzyszyły łzy...

CZYTAJ TAKŻE: IWONA PAVLOVIĆ PRZYTYŁA NINA TERENTIEW O JURORACH "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] - Arek się rozpłakał i ja też. Ryczeliśmy obydwoje, bo z jednej strony czuliśmy bardzo duży szacunek do siebie, sympatię, a z drugiej wiedzieliśmy, że nie do końca ten nasz związek jest taki fajny. Takie rzeczy tak naprawdę bolą, bo ja chciałam, żeby on walczył, a on po prostu powiedział proszę bardzo - zdradziła Pavlović.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] KTO Z KIM ZATAŃCZY W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"? [GALERIA]

Zachowanie Pavlović nie przypadło do gustu jej znajomym.

- Okazało się, że jestem nie tylko Czarną Mambą, ale i czarną owcą, bo jak kobieta może odejść od mężczyzny? To, że Arek funkcjonował wcześniej w różnych związkach, to było ok, ale kiedy ja powiedziałam, że odchodzę, to już jestem niegrzeczną dziewczynką - ujawniła była tancerka, a teraz jurorka "Dancing with the stars. Tańca z gwiazdami".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×