Iwona Węgrowska i Dominika Zamara dały fatalny występ w "Dzień Dobry TVN"! Playback w najgorszym wydaniu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wystąpiły w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", w którym zaśpiewały utwór "Con le ali del tempo". Teraz widzowie krytykują wokalistki za ich telewizyjny wykon, który uznali za komiczny. Dlaczego?

Multimedia

Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wykonały na scenie programu "Dzień Dobry TVN" utwór "Con le ali del tempo". Piosenka została napisana przez włoskiego kompozytora Enrico Fabio Cortese. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wokalistki śpiewały z playbacku, który w opinii widzów i internautów był fatalny.

Udawany śpiew nie dotknął widzów tak bardzo, jak nieznajomość samego tekstu piosenki przez Dominikę Zamarę.

Najgorszy playback, jaki kiedykolwiek widziałam!

Przeraża mnie ignorancja Dominiki Zamary. Wytłumaczcie mi proszę, jak można śpiewać w telewizji na żywo i nie nauczyć się tekstu?

Jessica nie zagrzeje długo miejsca u Krzysztofa? Ulubienica widzów już narzeka na życie na wsi! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

A jak wy oceniacie występ Iwony Węgrowskiej i Dominiki Zamary w piątkowym (5.10) wydaniu "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • jan (gość)

  Dramat pseudo operowej śpiewaczki! Wyszło szydło z worka!

  08.10.2018 11:21
 • łysa śpiewaczka (gość)

  Szanowni Państwo, zachowanie Pań podczas odtwarzania playbacku to jedno - wyszło słabiutko. Realizator natomiast dał plamę na całej linii....występy bez muzyki na żywo transmituje się inaczej, bez close-upów i ujęć na twarz. Zawsze! Za takie coś telwizja płaciłaby gwiazdom innego formatu grube pieniądze za uszczerbek na wizerunku. Prawnicy Beyonce za takie coś puściliby TVP z torbami. Artysta ma prawo skorzystać z nagrania - po to one są, aby w niedyspozycji móc z nich skorzystać.

  07.10.2018 20:58
 • Słuchacz (gość)

  To nie jest żadna śpiewaczka operowa!!!! Proszę tych Pań nawet z tą sztuką minimalnie nie kojarzyć!!!!

  07.10.2018 17:47
 • Kamila Sözenli (gość)

  Masakra do Eurowizji

  07.10.2018 11:22
 • Oglądacz (gość)

  Przestałem oglądać TVP ze względów polityczno-estetycznych ale teraz chyba dam sobie spokój w ogóle z polskimi stacjami. Kto zaprasza do studia i pewnie niemało za to płaci, takie beztalencia. Generalnie, w normalnych krajach playback jest uwłaczający dla szanującego się wykonawcy. A u nas bez playbacku nie istniałaby chyba w ogóle muzyka.

  07.10.2018 09:17
 • Elton John (gość)

  Idź do studia i zaspiewaj ten utwór lepiej. Pokaż co potrafisz. Pokaż twarz, strój, głos. Dostani się do TVN,TVP na festiwale. Niech wezma Cie na światowe sceny. I życzę Ci byś miał tyle koncertów na całym świecie co Dominika Zamarza.

  06.10.2018 21:03
 • B (gość)

  Naprawdę nie potrawy śpiewać, one po prostu ryczaly

  06.10.2018 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×