Iwona Węgrowska NIE weźmie udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Przeczytaj oświadczenie

Informacja o udziale Iwony Węgrowskiej w "Tańcu z gwiazdami" okazała się nieprawdziwa. Przeczytajcie oświadczenie managementu piosenkarki.

CZYTAJ TAKŻE: W KTÓRYM TALENT SHOW IWONA WĘGROWSKA BĘDZIE JURORKĄ? IWONA WĘGROWSKA W STUDIO! CHCE WYDAĆ DWIE PŁYTY W TYM ROKU!

Informacja opublikowana w dniu wczorajszym przez serwis Plotek.pl, nie jest informacją prawdziwą, ponieważ fanpage, z którego pochodzi nie jest oficjalnym kontem artystki, a nieautoryzowaną stroną fanowską, która powinna zniknąć z sieci w najbliższym czasie. Jedyny oficjalny fanpage piosenkarki to: www.facebook.com/iwonawegrowskaofficial i stanowi on jedyne oficjalne źródło informacji na portalu Facebook. Nasze oficjalne stanowisko w kwestii udziału Iwony Węgrowskiej brzmi następująco:

CZYTAJ TAKŻE: AMERYKAŃSCY PRODUCENCI CHWALĄ IWONĘ WĘGROWSKĄ! IWONA WĘGROWSKA "LAS VEGAS" - NOWY SINGIEL [POSŁUCHAJ]

"Jesteśmy w stałym kontakcie z kilkoma stacjami telewizyjnymi i rozmawiamy na temat kilku różnych formatów. Nie możemy jak na razie zdradzać na jakim etapie są rozmowy, jednak możemy potwierdzić, że "Taniec z Gwiazdami" jest jednym z programów, którym jesteśmy zainteresowani."

Komentarze

Skomentuj
  • ? (gość)

    To ona jest piosenkarką?

    17.01.2014 21:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×