Iwona Węgrowska w studio! Chce wydać DWIE płyty w tym roku!

Początek nowego roku to okres wytężonej pracy w obozie Iwony Węgrowskiej. Piosenkarka pracuje jednocześnie nad repertuarem do dwóch solowych albumów.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: IWONA WĘGROWSKA NAGRAŁA PASTORAŁKĘ [WIDEO] IWONA WĘGROWSKA W IZRAELU [ZDJĘCIA]

Pierwszy z nich ukaże się w sklepach już na przełomie kwietnia i maja. Iwona Węgrowska zapowiada, że rok 2014 będzie należał do niej, a pierwsze efekty jej pracy zobaczymy już wkrótce.

Od dłuższego czasu sporo słychać o współpracy Iwony Węgrowskiej z zachodnimi producentami. Wiadomo również, że konsekwencją tej współpracy ma być pierwszy anglojęzyczny album w dorobku piosenkarki.

CZYTAJ TAKŻE: AMERYKAŃSCY PRODUCENCI CHWALĄ IWONĘ WĘGROWSKĄ IWONA WĘGROWSKA "LAS VEGAS" - NOWY SINGIEL

Okazuje się jednak, że plany Węgrowskiej są dużo bardziej ambitne i na jednej płycie się nie skończy.

Artystka postanowiła zarejestrować także zupełnie nowy polskojęzyczny materiał. "Pamiętam o tym kim jestem i za co pokochali mnie moi fani. Album anglojęzyczny to realizacja moich marzeń oraz chęć pokazania się również poza granicami naszego kraju. Polska płyta to uśmiech w kierunku moich fanów. Czekali na nią kilka lat, więc nie mogę ich zawieść".

Nowy album pojawi się w sklepach już za kilka miesięcy, a jego premierze towarzyszyć będzie ogólnopolska trasa koncertowa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×