Iwona Węgrowska w szpitalu! Piosenkarka walczy, aby jej największe marzenie się spełniło

Poronienie to bolesne przeżycie dla każdej kobiety. Iwona Węgrowska straciła trzy ciąże. Wokalistka się nie poddaje i walczy, aby znowu zostać mamą. Niedawno przeszła specjalistyczny zabieg.

Multimedia

Iwona Węgrowska jest mamą pięcioletniej Liliany. Aktualnie piosenkarka skupia się na wychowaniu córeczki i odnajduje się w roli życia. Co zmieniło macierzyństwo w życiu Iwony? -Jak nie było Lily, to w życiu nie pomyślałabym, że będę mieć dzieci. Teraz w domu sprzątam, gotuje i jestem dla niej całą dobę - tłumaczyła w rozmowie z przeAmbitni.pl.

Iwona Węgrowska w szpitalu

Wokalistka, która wylansowała hit "Cztery lata" ma za sobą trudne doświadczenia. Już trzy razy poroniła. Gwiazda bardzo chciałaby jeszcze mieć dzieci. W ubiegły weekend przeszła zabieg ginekologiczny.

Miałam zabieg abrazji, co pozwoli na dalszą diagnostykę. Moje problemy zaczęły się po ostatnim poronieniu, tym najgorszym. Gospodarka hormonalna totalnie się rozregulowała. Bardzo bym chciała jeszcze mieć dzieci, wiec walczę – zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Joanna Koroniewska poroniła sześć razy. Wstrząsającą historią podzieliła się, by wesprzeć kobietyZobacz więcej

Węgrowska jest jednak dobrej myśli.

Wynik będzie za ok. 3 tyg. Moja doktor podejmie wtedy decyzję, co robimy dalej. Hormonalny problem jest duży. Ale jestem dobrej myśli i już wiem, że żadnego sygnału, który wysyła organizm, nie można bagatelizować. Wiec trzeba się badać. Zdrowie jest najważniejsze – dodała.

Co macierzyństwo zmieniło w życiu Iwony Węgrowskiej?

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×