Iza Miko broni zarażonego HIV Charliego Sheena!

Iza Miko stanęła w obronie Charliego Sheena, który wyznał ostatnio, że jest nosicielem wirusa HIV. Zobaczcie, co powiedziała polska aktorka.

Multimedia

Niedawno informowaliśmy o głośnym wyznaniu Charliego Sheena. Aktor znany głównie z serialu "Dwóch i pół", na oczach całego świata wyznał, że od 4 lat jest nosicielem wirusa HIV. Gwiazdor powiedział, że zdecydował się na wyznanie, ponieważ był szantażowany przez ludzi, którym powierzył swoją tajemnicę. W zamian za milczenie powiernicy jego sekretu podobno domagali się ponad miliona dolarów! Po tym wyznaniu, środowisko nie zostawiło na nim suchej nitki. Jednak ostatnio po stronie skandalisty stanęła polska aktorka - Iza Miko, od lat mieszkająca i pracująca w USA.

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE SHEEN W NBC: JESTEM NOSICIELEM WIRUSA HIV [WIDEO]

Miko jest przerażona tym, jak środowisko aktorskie zareagowało na głośne wyznanie Sheena. Na swoim profilu społecznościowym zaapelowała:

Aż 50 proc. osób chorych na HIV nawet nie wie, że choruje, więc proszę o współczucie i zrozumienie. Ten wirus sukcesywnie zabija miliony ludzi na całym świecie, tak samo jak rak. Dokształćcie się trochę i zrozumcie, jak można zarazić się tą chorobą. Charlie był bardzo słodki i miły dla mnie. Boli mnie, jak patrzę na to, jak krytykują go ludzie, osądzają, żartują z niego, a sami nawet nie idą zbadać się na obecność HIV – napisała aktorka

Co myślicie o jej wypowiedzi? Ma rację, stając jako jedyna po stronie aktora- skandalisty?

Komentarze

Skomentuj
 • tomtom (gość)

  Przecież Sheen to jeden z największych dziwkarzy w Hollywood, doskonale wiedział, że jest nosicielem wirusa, a mimo to z premedytacją uprawiał seks bez zabezpieczenia, nie informując o tym "partnerek". Ale swoją drogą wszyscy mają za swoje, rozwiązłość w show biznesie to norma, a rozwiązłość to ryzyko załapania jakiegoś świństwa.

  22.11.2015 12:21
 • draxledes (gość)

  "Aż 50 proc. osób chorych na HIV nawet nie wie, że choruje"-ale on wiedział od dwóch lat i dalej robił to samo, bez zwracania uwagi na to, że może kogoś zarazić, więc nie rozumiem jak można go bronić.

  22.11.2015 01:40
 • Ja (gość)

  +Racje bedzie miala tylko wtedy,kiedy dowie sie w 100%,ze zarazil sie niechcacy!W kazdym innym przypadku bedzie to tylko jego wina!

  21.11.2015 22:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×