Izabela Janachowska o Radosławie Majdanie: Radek jest megaciepły, przyjacielski

Izabela Janachowska, która tańczyła z Radosławem Majdanem w X edycji "Tańca z gwiazdami", do dziś opowiada o nim w samych superlatywach.

Multimedia

Radosław Majdan, który ma na koncie dwa nieudane małżeństwa i kilka głośnych romansów, od pewnego czasu spotyka się z Małgorzatą Rozenek. Wielu ludzi było zaskoczonych, że osoby pozornie niepasujące do siebie tak dobrze się dogadują. Okazuje się jednak, że były piłkarz to nie tylko celebryta znany ostatnio głównie ze "ścianek", ale przede wszystkim mężczyzna, który potrafiłby uszczęśliwić każdą kobietę. Tak przynajmniej twierdzi na łamach "Grazii" Izabela Janachowska.

CZYTAJ TAKŻE: BYŁA ŻONA RADOSŁAWA MAJDANA O MAŁGORZACIE ROZENEK: JEST PRZEPIĘKNĄ I WSPANIAŁĄ KOBIETĄ SZYMON MAJEWSKI NABIJA SIĘ Z MAŁGORZATY ROZENEK I RADKA MAJDANA [WIDEO]

- Radek jest megaciepły, przyjacielski, nigdy nie zostawi człowieka w potrzebie. Ma wielkie serce, to jest po prostu dobry człowiek. Zresztą, nie może być inny, bo pochodzi ze szczęśliwego domu, jego rodzice są cudowni. Kiedyś powiedziałam, że każdej kobiecie życzę takiego faceta jak Radek. On sprawi, że będzie najszczęśliwsza na świecie. Życie codzienne składa się z samych fantazyjnych festów i romantycznych deklaracji, ale z malutkich rzeczy, szczególików i Radek potrafi o nie cudownie zadbać - powiedziała o dawnym tanecznym partnerze.

CZYTAJ TAKŻE: CO RADOSŁAW MAJDAN MA W SZAFIE? STYL RADOSŁAWA MAJDANA [WIDEO] 5 NAJPIĘKNIEJSZYCH BIUSTÓW NA ŚWIECIE WEDŁUG RADOSŁAWA MAJDANA! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×