Izabela Janachowska opowiada o przygotowaniach do ślubu

Izabela Janachowska, która już za kilka miesięcy zostanie żoną Krzysztofa Jabłońskiego, zdradziła, jak wyglądają przygotowania do ich ślubu.

Multimedia

Tancerka Izabela Janachowska i biznesman Krzysztof Jabłoński już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak". Para od kilku miesięcy wiele czasu poświęca przygotowaniom do uroczystości, która wbrew krążącym plotkom odbędzie się w Polsce. Przyszła panna młoda zdradziła w rozmowie z afterparty.pl, jak będzie wyglądał ślub.

CZYTAJ TAKŻE: IZA JANACHOWSKA: W SPRAWIE PIERWSZEGO TAŃCA NA WESELU NIC NIE JEST JESZCZE USTALONE [WIDEO] IZABELA JANACHOWSKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY SWOJEGO ŚLUBU

- Przygotowania są w toku. To jest naprawdę ogromne przedsięwzięcie - zorganizowanie takiego wesela. Nigdy w życiu się nie spodziewałam, że to wymaga tyle wysiłku, pracy, czasu, przygotowań, niesamowite, ale może właśnie warto, bo to jest TEN dzień. Na razie to, co jest dla nas najważniejsze to to, że wybraliśmy już miejsce, gdzie to wesele się odbędzie. Ostatecznie postawiliśmy na nasz piękny kraj, na Polskę. Były też plany zagraniczne, ale ze względu na to, że jednak chcielibyśmy, żeby to była jak najbardziej rodzinna uroczystość, ze względu na wszystkie babcie, ciocie, które chcemy serdecznie gościć to postanowiliśmy, że zrobimy to tutaj, bo gdziekolwiek indziej byłoby im ciężej dotrzeć i ta podróż byłaby męcząca. Wybraliśmy bardzo piękne miejsce w Polsce i myślę, że wszystkim będzie się podobało, a co najważniejsze - nam się podoba - wyznała podekscytowana.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×