Izabela Janachowska opowiada o swoim powodzeniu

W rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" tancerka wyznała, że... już trzy razy odrzuciła oświadczyny.

Multimedia

Czy to powód do dumy? Oświadczyła, że w weekend oświadczył jej się znajomy, jednak nie ten, na którego liczyła. Zdradziła także, że jej ostatni związek był bardzo nieudany.

  • Każdy związek będzie lepszy od poprzedniego- skomentowała.

Od czasu występów w "Tańcu z Gwiazdami" Iza stała się prawdziwą celebrytką. Jest rozpoznawana i ma swoich fanów. Nic dziwnego, że podoba się coraz większej liczbie osób. Podejrzewano nawet, że jest w związku z Radosławem Majdanem, jednak okazało się to nieprawdą. Czy Izie znudzi się życie singielki i znajdzie sobie partnera na całe życie?

Czytaj także: Janachowska: Chcę mieć dziecko! Janachowska o Salecie: To nie jest kandydat na męża! Majdan o Janachowskiej: Jest dobra w te klocki!

Komentarze

Skomentuj
  • Oglądający program "grunt to rodzinka" (gość)

    Niczym kobieto specjalnym nie zabłysnęłaś w dzisiejszym programie grunt to rodzinka czy jakoś tak, próżność przemawia przez ciebie "ja nie sprzątam", "panią do sprzątania mam", "odwróciłem się tanecznym krokiem i go walnęłam", ojciec też prezentuje dziwne metody wychowawcze, panience urodzonej w1986roku nie pozwala kategorycznie po 20 wychodzić z domu, buntuje się, a o sesji w Pleyboyu kręci w programie i gada "on nie wyraził swojej opinii" śmieszność. Przepraszam Państwa, to była moja subiektywna opinia, w mojej ocenie tak wygląda Pani, Pani Izo, i na dodatek ten Pani profil i usta podobne do Pani Neli R. no nie, no nie.

    06.05.2011 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×