Izabela Janachowska urodziła syna! Jak ma na imię jej pierwsze dziecko?

Izabela Janachowska urodziła! Jej synek jest już na świecie i szczęśliwa mama poinformowała już o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak ma na imię dziecko Janachowskiej?

Multimedia

Izabela Janachowska urodziła!

O tym, że Izabela Janachowska i jej mąż Kzysztof Jabłoński spodziewają się swojego pierwszego dziecka, opinia publiczna dowiedziała się dopiero pod koniec stycznia 2019 r. Para podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Teraz, tuż po narodzinach, w tym samym miejscu pojawiło się zdjęcie nowego członka ich rodziny.

Izabela Janachowska pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową. Kiedy rozwiązanie?Zobacz więcej

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania 🤗 Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami 💙 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu 🍼

Janachowska i Jabłoński są małżeństwem 7 lat. Świeżo upieczeni rodzice nie zdradzili jeszcze imienia swojego syna. Przed narodzinami Janachowska wspominała jednak, że podobają jej się trzy imiona dla chłopca: Aleksander, Filip lub Olivier. Czy wybrała którejś z nich? Zapewne dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Booooo (gość)

    Śliczny dzidziuś

    15.05.2019 00:51
  • Nina (gość)

    Brawo pani Izo jeżeli chodzi o wybranie imienia dla swojej pociechy jakie by nie było ale ładne normalne.jeżeli to prawda co tutaj napisali i gratulacje dla państwa żeby się chował jak najlepiej

    14.05.2019 07:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×