izabela juszczak

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela Juszczak pochwaliła się kolczykiem. "Wczoraj spełniłam swoje kolejne małe marzenie"

Izabela Juszczak dała się poznać widzom za sprawą 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Niestety - ekspercki nós zwiódł - para się rozstała. Izabela nie daje jednak o sobie zapomnieć swoim fanom, regularnie dzieląc się z nimi swoją codziennością na Instagramie. Właśnie ogłosiła, że spełniła kolejne swoje marzenie! Zdradziła również, czy było to bardzo bolesne.

02.09.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Odmieniona Izabela Juszczak zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

Izabela Juszczak to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy kibicowali Izie w małżeństwie z Kamilem. Ten związek początkowo wyglądał bardzo perspektywicznie, jednak po programie małżeństwo się rozpadło. Czy teraz, gdy spor czasu upłynęło od tych wydarzeń, Iza jest znowu zakochana? Jej najnowszy wpis wiele sugeruje!

25.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Jacek są razem? Po ich występie internauci mają jeszcze więcej pytań!

Iza i Jacek to uczestnicy różnych edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek wystąpił w pierwszym sezonie, a Iza była uczestniczką piątej edycji programu. Oboje wzięli w nim udział licząc, że znajdą miłość. Tak się niestety nie stało. Ich fani są jednak zdania, że los się do obojga uśmiechnął po programie i Iza Juszczyk z Jackiem Wojciechowski są parą.

14.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×