Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu TVP "BarON24" [WIDEO]

Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP "BarON24", komedii utrzymanej w tonie popularnej "Rodzinki.pl", w którym wystąpi z Tomaszem Karolakiem.

Multimedia

Niedawno aktorka zakończyła zdjęcia do filmu "Warsaw by Night". Produkcja w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz opowiada o czterech kobietach, których losy splatają się w tytułowym nocnym klubie. Film ma trafić do kin jesienią.

Serial "BarON24" to komedia o rodzinie właściciela stacji benzynowej ([Tomasz Karolak](w roli głównej //www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/wyniki/1572412,karolak,1,u,sl,cpl.html)). Izabela Kuna wciela się w żonę głównego bohatera. Pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie VOD.pl, zaś premiera w TVP2 7 marca. Z kolei fabuła "Warsaw by Night" koncentruje się wokół losów czterech kobiet spotykających się w nocnym klubie. Podczas podróży towarzyszy im ten sam taksówkarz, którego pasją jest śledzenie zjawisk paranormalnych.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA TVP2 [ZDJĘCIA] BARON 24" ZASTĄPI "RODZINKĘ.PL"!

  • Mam jeszcze pewne plany na lato i mam nadzieję, że dojdą do skutku. Ponieważ jednak nie jestem jeszcze na planie, trudno mi o tym mówić - mówi Izabela Kuna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Poza pracą na planie filmowym aktorka prowadzi zajęcia w szkole filmowej w Łodzi, którą sama ukończyła.

- Uwielbiam pracę z młodymi ludźmi. Bardzo mnie interesuje reżyseria, praca z aktorem. To dla mnie niezwykłe przeżycie, zwłaszcza że prowadzę zajęcia w mojej szkole, którą bardzo dokładnie pamiętam i z której mam cudowne wspomnienia. Uwielbiam to robić i mam nadzieję, że moi studenci też to lubią - mówi Iza Kuna.

Filmografię Izy Kuny zamyka "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×