izabela kuna

"Morderczynie". Eliza Rycembel i Maja Pankiewicz gwiazdami pierwszego polskiego serialu Viaplay! Scenariusz inspirowany powieścią Katarzyny Bondy!

Powstaje pierwszy oryginalny polski serial fabularny produkowany przez Viaplay pt. "Morderczynie". Scenariusz jest inspirowany bestsellerem autorstwa Katarzyny Bondy zatytułowanym "Polskie morderczynie". W rolach głównych zobaczymy Maję Pankiewicz, Izabelę Kunę oraz Elizę Rycembel. Za reżyserię wszystkich odcinków odpowiada Kristoffer Rus.

17.08.2022Morderczynie

Zaczynały jako pogodynki, dziś są gwiazdami show-biznesu! Sykut, Gardias, Tomaszewska, Kuna i inne. Prognoza pogody stała się dla nich przepustką do wielkiej kariery

Okazuje się, że nie tylko tytuł Miss może otworzyć drzwi do wielkiej kariery w telewizji. Obecnie istnieje całkiem spory odsetek gwiazd, które swoją przygodę z mediami zaczynały od roli prezenterki pogody i to właśnie dzięki niej, dziś są jednymi z czołowych postaci w polskim show-biznesie. Kto należy do tej grupy?

03.08.2022Ranking

"Barwy szczęścia" na starych zdjęciach. Kilka rodzin i jedno osiedle. Takie były początki serialu! Zobaczcie stare zdjęcia!

Serial "Barwy szczęścia" gości na naszych ekranach od prawie 15 lat i jest jednym z najchętniej oglądanych seriali codziennych. Obecni bohaterowie to nie ci sami, który pojawiali się na początku. Zaczęło się od kilku rodzin, które zamieszkały na jednym osiedlu - "Pod sosnami". Zobaczcie stare zdjęcia! Takie były początki serialu "Barwy szczęścia".

09.06.2022Barwy szczęścia

Izabela Kuna: Nie będę czekała na rolę życia, bo nie wiem, co to za rola

Są filmy, które opowiadają, że tylko w małych miasteczkach ludzie przeżywają największe dramaty. W książce pokazuję, że ludzie w małych miejscowościach mają wielkomiejskie szajby, a w wielkich miastach przeżywają małomiasteczkowe dramaty. Urodziłam się w małym mieście, ale byłam we wszystkich europejskich stolicach, o których piszę. Ludzie wszędzie tak samo przeżywają radość i śmierć. To mnie interesuje – aktorka Izabela Kuna mówi o swojej najnowszej książce „Klara jedzie na pogrzeb”.

14.05.2021Izabela Kuna

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×