izabella krzan

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zachwyciła synkiem na planie 20-lecia programu! Jak wypadły Katarzyna Cichopek, Izabella Krzan i inne gwiazdy śniadaniówki?

Kolorowe stroje, rozkloszowane spódnice, młodzieńcze stylizacje… Tak gwiazdy „Pytania na śniadanie” prezentowały się na planie spotu okazji 20-lecia najpopularniejszego programu śniadaniowego w Polsce. Premiera klipu będzie miała miejsce 25 sierpnia. Oczywiście w „Pytaniu na śniadanie”. Tymczasem już dziś prezentujemy zdjęcia z planu!

24.08.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel "oświadczył" się prezenterce pogody na wizji! Kim jest Agnieszka Dziekan? Zanim trafiła do TVP, pracowała w rzeźni!

"Pytanie na śniadanie" to program, w którym wydarzyć się może chyba wszystko. Przekonali się o tym widzowie środowego wydania śniadaniówki TVP, którzy byli świadkami... "oświadczyn" Tomasza Kammela, który uklęknął przed piękną pogodynką, Agnieszką Dziekan! Działo się! Kim jest Agnieszka Dziekan? Skąd pochodzi? Sprawdziliśmy!

28.07.2022Pytanie na śniadanie

"Wakacyjna Trasa Dwójki". Odmieniony Rafał Brzozowski szaleje z przyjaciółmi na plaży! Tak obecnie wygląda gwiazdor TVP

Telewizja Polska obecnie realizuje pracę związane z nowym spotem "Wakacyjnej Trasy Dwójki", która ma mieć swój początek już 3 lipca. Na planie produkcji, w plażowych kreacjach pojawiły się największe gwiazdy TVP. Nie zabrakło również muzycznych szaleństw na scenie. Na szczególną uwagę zasługuje nowy image Rafała Brzozowskiego, który radykalnie zmienił swój wygląd. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się gwiazdor TVP.

08.06.2022Wakacyjna Trasa Dwójki

"Pytania na śniadanie". Gwiazdy TVP komentują rozwód Katarzyny Cichopek i jej relację z Maciejem Kurzajewskim. "Potrafi rozładować każdy stres"

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, głos w tej sprawie postanowiły zabrać Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan, które tak jak gwiazda "M jak miłość", współprowadzą "Pytanie na śniadanie". Jedna z nich pokusiła się nawet o komentarz relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

21.05.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Aleksandra Grysz zastąpiła Izabellę Krzan. Wcześniej podbijała konkursy piękności! Kim jest nowa prowadząca "PnŚ"?

Sobotnie wydanie programu "Pytanie na śniadanie" było zaskoczeniem dla wielu. Właśnie wtedy Tomasz Kammel pojawił się na antenie nie w towarzystwie Izabelli Krzan, a Aleksandry Grysz, którą przedstawił jako nową prowadzącą "PnŚ". W sieci wręcz zawrzało! Kim jest Aleksandra Grysz? Ile ma lat? Czym zajmowała się wcześniej? Sprawdźcie.

30.03.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×