"Ja Cię Kręcę". Artur Andrus i Elżbieta Romanowska gospodarzami nowego programu rozrywkowego! O co chodzi w nowym show? [DUŻO ZDJĘĆ]

Artur Andrus i Elżbieta Romanowska poprowadzą "Ja Cię Kręcę" - nowy program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie zaprezentują swoje umiejętności. Mimo to nie talent jest tu najważniejszy, a pasja, entuzjazm i wspólna zabawa uczestników, publiczności i prowadzących! Sprawdź, o co chodzi w nowym show!

Multimedia

"Ja Cię Kręcę" - premierowy odcinek w poniedziałek, 24.12.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Artur Andrus i Elżbieta Romanowska są gospodarzami nowego programu rozrywkowego, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Ważniejsze niż rywalizacja są tutaj swobodna ekspresja oraz wspólna zabawa uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów w dziedzinach takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy gimnastyczne, akrobatyczne, kabaretowe czy kuglarskie – w wykonaniu amatorów, którym ekipa programu zapewnia profesjonalne wsparcie, a publiczność – żywiołowe przyjęcie.

Jak przygotować święta i nie zwariować? Proste i skuteczne sposoby gwiazd! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Reagując głośnymi brawami lub – w przypadku bardziej wątpliwych talentów – dźwiękami hałaśliwych rekwizytów, widownia w studiu daje wyraz swoim emocjom po każdej prezentacji i wskazuje najlepsze jej zdaniem wykonania. W programie nie ma jury – to publiczność, swoim aplauzem, decyduje na zakończenie każdego odcinka, kto zostanie jego zwycięzcą i otrzyma statuetkę „Ja Cię kręcę!”.

Nadchodzi inwazja małych talentów! Jakie zmiany czekają program? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy występ poprzedzony jest wprowadzeniem gospodarzy, którzy w rozmowie z wykonawcą przybliżają jego sylwetkę i świat jego zainteresowań, budując pozytywną atmosferę i zagrzewając uczestnika oraz publiczność przed prezentacją. W interakcję z prowadzącymi wchodzi także widownia, a wybrane spośród niej osoby pod okiem choreografa programu Krzysztofa Adamskiego (znanego m.in. z show „Twoja twarz brzmi znajomo”) i relacjonującej ich postępy Klaudii Wiśniowskiej, w trakcie odcinka przygotowują w sali prób układ taneczny, w którym prezentują się pod koniec na scenie.

Zobacz galerię

Program „Ja Cię kręcę!” oparty jest na formacie „La Corrida”, który emitowany jest od 1986 roku we Włoszech, gdzie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Polską edycję produkuje dla Czwórki Medion Art Studio, a jej producentką jest Dorota Hawliczek.

Komentarze

Skomentuj
 • Jurek (gość)

  A to ciekawe, bo mi się bardzo podobało. Ale ja nie jestem fanem dennych talent show z głosowaniem przez sms i produkowaniem emocji za wszelką cenę. Moim zdaniem show dla inteligentnych, którzy potrafią podejść do życia z dystansem. Tekst "jakie dalsze plany kariery"by AS i "daj ochłonąć chłopakowi" ER - super :) dokładnie satyra na dmuchane bez-talent show.

  01.01.2019 19:00
 • @ izolda (gość)

  Popieram wpis wyżej dno

  27.12.2018 15:13
 • ktoś (gość)

  Obejrzałam 5 minut tego program I stwierdzam ze to totalne dno

  26.12.2018 22:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×