"Ja Cię kręcę!". Elżbieta Romanowska i Artur Andrus w nowym programie TV4. Premiera w Wigilię! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ja Cię kręcę!" to nowy program na antenie Czwórki, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności przed widownią zebraną w studiu. Gospodarzem show jest znakomity artysta kabaretowy, piosenkarz i dziennikarz Artur Andrus, a towarzyszy mu popularna aktorka, Elżbieta Romanowska.

Multimedia

"Ja Cię Kręcę" - premierowy odcinek w poniedziałek, 24.12.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

W programie "Ja Cię kręcę!" ponad rywalizację stawia się swobodną ekspresję i wspólną zabawę, nie ma jury. To publiczność, reagując brawami lub – w przypadku mniej udanych popisów – dźwiękami hałaśliwych rekwizytów, ocenia występy i na zakończenie każdego odcinka swoim aplauzem wskazuje najlepszego jej zdaniem wykonawcę, który nagrodzony zostanie statuetką programu.

Artur Andrus i Elżbieta Romanowska gospodarzami nowego show! O co w nim chodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W każdym odcinku zobaczymy dziewięć występów, przeplatanych rozmowami Artura Andrusa z wykonawcami, które dzięki niezrównanemu poczuciu humoru gospodarza i fantazji jego rozmówców niejednokrotnie potoczą się w najbardziej nieoczekiwanych kierunkach.

Wśród uczestników są osoby o różnych zamiłowaniach, w różnym wieku, na różnych etapach życia - uczące się, studiujące, pracujące lub będące na emeryturze, które łączy chęć dzielenia się z publicznością swoimi pasjami i dystans do siebie.

W programie zobaczymy m.in. energiczną grupę roztańczonych pań 60+, zamiłowanego samouka tańca brzucha, szlagier disco-polo w zaskakującej wersji, która zbije z tropu niejednego krytyka tego gatunku, grupę pozytywnie zakręconych muzyków-amatorów z pełną energii Babcią Kazią, która gdy nie tańczy hoduje kury i kaczki, czy najstarszą instruktorkę fitness w Polsce, mimo zbliżającej się osiemdziesiątki nadal czynną gimnastyczkę, która zamierza pracować aż do setki.

Widownia w studiu nie tylko żywiołowo reaguje na występy uczestników, ale wchodzi też w interakcje z Arturem Andrusem i Elżbietą Romanowską, a wybrane spośród publiczności osoby, pod okiem choreografa programu Krzysztofa Adamskiego (znanego m.in. z show „Twoja twarz brzmi znajomo”) i relacjonującej ich postępy Klaudii Wiśniowskiej, w trakcie odcinka przygotowują w sali prób układ taneczny, w którym prezentują się pod koniec na scenie.

Program „Ja Cię kręcę!” oparty jest na formacie "La Corrida", który emitowany jest od 1986 roku we Włoszech, gdzie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×