"Ja teraz kłamię". Ostaszewska, Buzek i Więckiewicz na premierze filmu Pawła Borowskiego. Zobacz kto jeszcze się pojawił! [ZDJĘCIA]

25 czerwca w Warszawie miał miejsce uroczysty pokaz filmu Pawła Borowskiego pt."Ja teraz kłamię". Jakie gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie? Prezentujemy galerię zdjęć z premiery!

Multimedia

"JA TERAZ KŁAMIĘ" - W KINACH OD 28 CZERWCA

W warszawskiej Kinotece odbyła się premiera "Ja teraz kłamię" w reżyserii Pawła Borowskiego, twórcy wielokrotnie nagradzanego za film „Zero”. Na uroczystości nie zabrakło odtwórców głównych ról - Mai Ostaszewskiej, Pauliny Walendziak, Agaty Buzek i Rafała Maćkowiaka. Pojawili się także: Magdalena Cielecka, Roma Gąsiorowska, Robert Więckiewicz, Jacek Poniedziałek oraz Marek Koterski. Zobaczcie, kto jeszcze pozował na ściance!

Tomasz Kot i Kasia Smutniak w polskiej wersji włoskiego przeboju! Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?Zobacz więcej

"Ja teraz kłamię" to wysmakowana wizualnie, pełna dwuznaczności i zagadek opowieść o trójce celebrytów, których osobiste historie przenikają się, wciągając widza do przewrotnej gry, której finał zaskoczy absolutnie wszystkich. Aktorka Celia (Maja Ostaszewska), jej partner - reżyser Mat (Rafał Maćkowiak) oraz nastoletnia piosenkarka Yvonne (Paulina Walendziak) biorą udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show "Konfesjonał Gwiazd". Każde z nich wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji marzeń. Kiedy cała trójka ponosi porażkę, sprawy zaczynają się komplikować. Związek aktorki i reżysera wchodzi w niebezpieczny zakręt, kariera piosenkarki wisi na włosku. Wtedy właśnie do Mata zgłasza się prowadząca show, Kai (Agata Buzek) i oferuje mu pomoc w sfinansowaniu filmu. Ale stawia warunek - rolę, którą miała zagrać Celia, dostanie… Yvonne. Decyzja podjęta przez Mata, wywoła prawdziwy rollercoaster zdarzeń, w czasie których na jaw zaczną wychodzić wszystkie, najbardziej skrywane tajemnice bohaterów. Kto z nich kłamie? Kto mówi prawdę? Jakie są ich prawdziwe motywacje? Wielki finał telewizyjnego widowiska przyniesie odpowiedzi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×