Jabłczyńska nie chce pokazać piersi!

Jej o 5 lat młodsza koleżanka z show-biznesu, Ola Szwed nie miała oporów, żeby się rozebrać. Czemu Joasia nie chce spróbować?

Multimedia

To gorący news! Ola Szwed, czyli Eliza Kwiatkowska z serialu Rodzina Zastępcza zrobiła prawdziwą furorę. Rozebrała się dla męskiego magazynu Playboy. Niby proste, ale w tym wypadku faktycznie jest na co popatrzeć, czego chyba sama Ola ma świadomość i nie zamierza się kryć ze swoimi wdziękami. A te zapewne mają jej pomoc w dalszym robieniu kariery. Wspomnimy tylko, że Ola nie ma jeszcze 20 lat. Skończy je dopiero 8 sierpnia.

No, ale pokazanie ciała to świetna autopromocja.

Czemu więc Joasia Jabłczyńska, inna serialowa “aktorka" (Na Wspólnej) nie chce pokazać światu swoich wdzięków? Owszem ostatnio skupiła się na swoim wyuczonym zawodzie (radca prawny), ale może choć pokazałby swoim fanom piersi, na temat których padło już w prasie tyle pochlebnych słów? Chyba, że ładny biust mógłby zaszkodzić jej w pracy?

Moim zdaniem ładne piersi nie przeszkadzają mi w pracy radcy. A poza tym to nie biust świadczy o moich kompetencjach.. - skomentowała Joasia.

Czytaj także: "Jest mi dobrze z tym, co robię" Idealny facet dla Jabłczyńskiej! Chciał kupić Jabłczyńską za 5 krów!

Komentarze

Skomentuj
 • JUREK (gość)

  I BARDZO DOBRZE,ŻE SIĘ NIE ROZBIERZE,SZACUNEK JOASIU,NIE WSZYSTKO JEST NA SPRZEDAŻ.A SZWED ZOBACZYMY JAK SKOŃCZY,JUŻ BRAŁA UDZIAŁ WE WSZYSTKICH PROGRAMACH ROZRYWKOWYCH,A NOWYCH RÓL JAKOŚ NIE WIDAC,A PO ROBIERANIU MOŻE JEJ CO NAJWYŻEJ ZOSTAĆ FILM PORNO...

  24.08.2010 11:06
 • anka (gość)

  mądra dziewczyna,szacun dla niej

  02.08.2010 20:16
 • zibi (gość)

  też daję plusa:))fajnie,że Joanna podchodzi w ten sposób do życia. A biedne dziecko -Ola na siłę chce się przebić,ale życie jest okrutne i goła d..nie pomoże ,a może przeciwnie?:))

  02.08.2010 13:45
 • Majkii (gość)

  Dobrze ze nie pokazuje nie jest tepakiem dziewczyna i nikt ja nie kupi plus dla niej

  02.08.2010 11:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×