jacek knap

"Druga połowa". Jacek Knap i Pola Błasik na uroczych zdjęciach z premiery! Przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

Za nami pierwsza galowa premiera filmowa po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Do kin właśnie trafiła komedia romantyczna pt. "Druga połowa", a na czerwonym dywanie zaprezentowały się gwiazdy filmu. Nasze spojrzenia jednak wędrują szczególnie w stronę Jacka Knapa i Poli Błasik, którzy swoim urokiem przyćmili wszystkich! Olśniewająco wyglądała też Joanna Kuberska!

29.05.2021Druga połowa

"Druga połowa". Komedia z reprezentacją Polski w tle. Niepowtarzalne połączenie miłości i… futbolu!

Już 28 maja wracamy do kin! Przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalne połączenie miłość i… futbolu. Film „Druga Połowa”, czyli komedia romantyczna z reprezentacją Polski w tle, to idealna propozycja dla kobiet i mężczyzn! Z jednej strony Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, zazdrość i miłość. Z drugiej Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila i piłkarskie emocje.

26.05.2021Materiał informacyjny "Druga połowa"

"Ludzie i bogowie". Jacek Knap wspomina prace nad wojennym serialem TVP. Onyks jednak przeżył i powróci w 2. sezonie produkcji?

Za nami finał 1. sezonu serialu "Ludzie i bogowie", który - tak jak zakładano po emisji pierwszych odcinków - okazał się hitem Telewizji Polskiej. Widzowie wciąż chcą oglądać historii, które osadzone są w realiach II Wojny Światowej, a do tego serial Bodo Koksa spojrzał na działalność kontrwywiadu AK w sposób, jakiego do tej pory unikali polscy filmowcy.

07.12.2020Ludzie i bogowie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×