Jacek Kurski ponownie prezesem TVP. Maciej Łopiński złożył rezygnację!

Jacek Kurski tymczasowo wrócił do funkcji prezesa Telewizji Polskiej. Wszystko za sprawą czasowej rezygnacji Macieja Łopińskiego.

Multimedia

Jacek Kurski kilka miesięcy temu został odwołany ze stanowiska prezesa TVP, ale tymczasowo wrócił do pełnienia dawnych obowiązków. Jak to możliwe? Okazuje się, że Maciej Łopiński złożył czasową rezygnację.

W związku z rozpoczynającym się w dniu 27.07.2020 r. urlopem p.o. Prezesa Zarządu TVP Pana Macieja Łopińskiego oraz złożeniem przez niego rezygnacji z czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu z dniem 07.08.2020 r., pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu TVP zostało powierzone Panu Jackowi Kurskiemu.

Jacek Kurski zostanie odwołany? Czarne chmury nad prezesem TVP!Zobacz więcej

Komunikat opublikowany na stronie TVP w piątkowe popołudnie wywołał spore poruszenie.

Nie wiemy, co to znaczy, że Jackowi Kurskiemu "zostało powierzone" pełnienie obowiązków ani przez kogo obowiązki zostały powierzone. W tej sytuacji złożyłem wniosek o uzupełnienie porządku obrad o punkt "Omówienie zasad przeprowadzenia konkursu na stanowisko prezesa zarządu TVP" - relacjonuje money.pl Juliusz Braun, jeden z członków Rady Mediów Narodowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • klamra (gość)

  a moim zdaniem dobrze ze zostal. wladowali tam tyle kasy, ze niech teraz sie wykaze, w koncu nie najgorzej mu idzie skoro go wybrali

  31.07.2020 11:24
 • radek (gość)

  Żeby kurski nie dawał rady na tym stanowisku, to ponownie by nie trafił na to stanowisko. Wie co robić, robi to dobrze, to niech i będzie sobie dalej tym prezesem.

  31.07.2020 00:39
 • Jarek (gość)

  ha ha ha ha ha!

  25.07.2020 15:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×