jacek poniedziałek

"Wszystkie nasze strachy". Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką na premierze filmu walczącego o tolerancję. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami oficjalna premiera filmu "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, który okazał się odkryciem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Film, którego największym przesłaniem jest tolerancja, zgromadził na swojej premierze wielu artystów oraz celebrytów. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką. Kto jeszcze się pojawił?

03.11.2021Wszystkie nasze strachy

"Ja teraz kłamię" [RECENZJA]. Jesteśmy ćpunami emocji i helupiarzami sensacji, czyli najbardziej stylowy polski film ostatnich lat!

Paweł Borowski w pełnym metrażu debiutował w 2009 roku. Wówczas jego "Zero" mocno podzieliło publiczność, ale trudno było przejść obok tego obrazu obojętnie. Jeszcze większe kontrowersje wzbudzi "Ja teraz kłamię", które udowadnia, że warto było czekać aż 10 lat na nowy film absolwenta warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

28.06.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×