Jacek Rozenek: Nigdy nie byłem adorowany przez kobiety

Jacek Rozenek, który coraz lepiej radzi sobie na parkiecie w programie "Dancing with tha stars" zdradził, że nigdy nie był przez kobiety adorowany.

Multimedia

Jacek Rozenek, który w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno walczy o zwycięstwo w programie "Dancing with the stars", przyznał, że do tej pory nie miał okazji przekonać się, co to znaczy być adorowanym.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 6. ODPADŁA PARA RAFAŁ BRZOZOWSKI I IZABELA JANACHOWSKA ZOBACZ ZDJĘCIA Z 6. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! - Nigdy nie byłem adorowany przez kobiety, więc nie mam punktu odniesienia, nie mam zielonego pojęcia jak to jest być adorowanym przez kobiety. Uważam, że to kobiety należy adorować i taniec jest świetnym sposobem na adorowanie - powiedział Jacek Rozenek w krótkim wywiadzie po odc. 6 "Dancing with the stars", w którym wszyscy zwrócili uwagę na jego długi pocałunek z taneczną partnerką.

CZYTAJ TAKŻE: JACEK ROZENEK CIEPŁO O MAŁGORZACIE ROZENEK I RADOSŁAWIE MAJDANIE JACEK ROZENEK Z NOWĄ MIŁOŚCIĄ NA TELEKAMERACH? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×