Jacek Rozenek o całowaniu w "Tańcu z gwiazdami"

Jacek Rozenek, który w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" kilkakrotnie obdarzył swoją partnerkę - Magdalenę Soszyńską-Michno gorącym pocałunkiem, stwierdził, że był to tylko element choreografii.

Multimedia

Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno odpadli w 7. odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na zakończenie swojej przygody z tańcem aktor stwierdził, że prywatnie nigdy nie całował się tyle, co w trakcie show. Wiele osób odebrało to jako przytyk w stosunku do byłej żony Jacka Rozenka - Małgorzaty. Sam aktor nie chciał wbić szpilki Perfekcyjnej Pani Domu, a z wypowiedzi wytłumaczył się w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 7: ODPADŁA PARA JACEK ROZENEK I MAGDALENA SOSZYŃSKA-MICHNO MAGDALENA SOSZYŃSKA-MICHNO O JACKU ROZENKU: ON JEST URODZONYM AMANTEM

- To, że powiedziałem, że w życiu się tyle nie całowałem, ile w tym programie, to nie był przytyk do Małgosi, ale nawiązanie do tego, co powiedziała pani Beata Tyszkiewicz tydzień wcześniej. (...) Pocałunek na parkiecie jest częścią choreografii, pocałunek na planie serialu jest częścią fabuły. Dla mnie najważniejszy jest pocałunek ukochanej kobiety, bo jest... częścią życia - wyjaśnił aktor.

CZYTAJ TAKŻE: JACEK ROZENEK: NIGDY NIE BYŁEM ADOROWANY PRZEZ KOBIETY JACEK ROZENEK CIEPŁO O MAŁGORZACIE ROZENEK I RADOSŁAWIE MAJDANIE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×