Jack Nicholson dementuje plotki. "Nie kończę kariery!"

Jack Nicholson zaprzeczył doniesioniom amerykańskich tabloidów, że rezygnuje z aktorstwa.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JACK NICHOLSON REZYGNUJE Z AKTORSTWA

Sensacyjna wiadomość, że Jack Nicholson rezygnuje z aktorstwa i przechodzi na emeryturę, wstrząsnęła światem filmu. 78-letni aktor miał się po cichu wycofać w zawodu. - O decyzji przesądziły jego problemy z pamięcią. Jest z nią tak kiepsko, że przygotowanie ról stało się praktycznie niemożliwe - wyjaśniło źródło serwisu RadarOnline.

Plotki okazały się nieprawdą! Jack Nicholson przesłał stacji NBC oficjalne oświadczenie, w którym napisał, że nie zamierza porzucić aktorstwa.

- To 100-procentowa nieprawda - powiedziała dziennikarka stacji Maria Shriver. - Nicholson nie ma żadnych problemów z pamięcią, ani nie cierpi na demencję. To była plotka.

Według stacji, Jack Nicholson przygotowuje się do powrotu na ekran i przegląda scenariusze filmów, w których mógłby wystąpić.

Komentarze

Skomentuj
 • Jerzy: MÓJ TOP 6 najlepszych ról Jacka Nicholsona: (gość)

  Jack Nicholson. I kolejny ulubieniec. Po prostu jest genialnym aktorem. Jack Nicholson jest na 2 miejscu w moim rankingu najlepszych aktorów.

  MÓJ TOP 6 najlepszych ról Jacka Nicholsona:

  1. Lot nad kukułczym gniazdem.

  Nicholson stworzył - nie boję się powiedzieć - najwybitniejszą kreację w swej karierze. Jest w nim zwierzęca niemal energia, rozsadzająca pręty krępujących go ram. Biega, krzyczy, śmieje się, jest głośny, jest go pełno w każdym kadrze - porywa za sobą.

  2. Batman( jako Joker).

  Nicholson jest w tej roli po prostu kapitalny. Jego charyzma przykuwa nas, już od pierwszego momentu, w którym się pojawia na ekranie i Nicholson nie oddaje już widowiska do końca. Jack Nicholson jako Joker jest jednym z najlepszych czarnych charakterów, jakich mogliśmy kiedykolwiek zobaczyć na dużym ekranie.

  3. Chinatown ( jako Gittes).

  Cyniczny Gittes staje się drugą skórą aktora. Jest przewodnikiem po Los Angeles i jego czujnym obserwatorem. Pod wpływem swojej klientki zostaje zaangażowany w tragiczny spektakl, przez co to my przejmujemy jego rolę.

  4. Ludzie honoru(jako Jessup)

  Nie wiem jak on to robi, ale kogokolwiek gra - gra genialnie. Zawsze. W tym filmie pojawił się w sumie ze 3 razy i za każdym razem przyćmiewał wszystkich innych, jest niesamowity, przy ostatniej scenie miałem aż ciarki.

  5. Lepiej być nie może(jako Melvin Udall)

  Cierpiący na zespół zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych Melvin budzi sympatię, a to przez Jacka Nicholsona, który świetnie odegrał tę rolę.

  6. Dwóch gniewnych ludzi(jako Buddy Rydel)

  Komedia ze wszech miar przeciętna, a przed zapomnieniem i całkowitą obojętnością widzów ratuje ją jedynie kreacja Nicholsona, który nawet w kiepskich produkcjach potrafi stworzyć udaną rolę.

  7. Lśnienie(Jack Torrance)

  Ta jego mimika twarzy i cała jego przemiana zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Z przykładnego ojca i męża zamienił się w psychopatę ganiającego z siekierą.

  19.04.2017 14:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×