"Jack Ryan" sezon 3. Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz w obsadzie serialu Amazona! Zagrają główne role?

W 3. sezonie serialu "Jack Ryan" od Amazona zobaczymy dwóch znanych polskich aktorów! W kogo się wcielą? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Polscy aktorzy coraz częściej zatrudniani są przy zagranicznych produkcjach tworzonych dla największych serwisów streamingowych. Ostatnio cały świat zachwycał się rolą Marcina Dorocińskiego w serialu "Gambit królowej", a Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról w "The Eddy". Polacy nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa!

O czym marzy serialowy diabeł? Tom Ellis zdradza swoje pragnienia!Zobacz więcej

Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz znaleźli się bowiem w obsadzie serialu akcji "Jack Ryan". Obaj wcielą się w tego samego bohatera pochodzącego z Europy Środkowej. Fidusiewicz zagra jego młodszą wersją, a Olbrychski - starszą. Według słów Krystyny Demskiej-Olbrychskiej, jej mąż ma zagrać jedną z głównych ról w produkcji. Pojawi się bowiem w aż sześciu z ośmiu odcinków. Aktualnie aktorzy przebywają na planie zdjęciowym w Budapeszcie.

Co ciekawe, główną rolę w serialu "Jack Ryan" gra John Krasinski, aktor i scenarzysta polskiego pochodzenia, który na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak "The Office" czy "Ciche miejsce". Oprócz niego i pary polskich aktorów, na ekranie zobaczymy m.in. Wendella Pierce'a ("Prawo ulicy", "W garniturach"), Ninę Hoss ("Feniks", "Homeland"), Marianne Jean-Baptiste ("Broadchurch") i Abbie Cornish ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Jestem Bogiem").

Data premiery 3. sezonu serialu "Jack Ryan" nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie możemy się jej spodziewać pod koniec 2021 roku lub na początku 2022.

Zobacz galerię

"Jack Ryan" - o serialu:

Ekranizacja bestsellerowych powieści Toma Clancy'ego. Młody analityk CIA, Jack Ryan, wraz ze swoim przełożonym Jamesem Greerem tropią terrorystów i wrogich agentów, którzy chcą uderzyć w bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×