"Jackie". Nominowana do Złotego Globu Natalie Portman na plakacie filmu o żonie Kennedy'ego [ZDJĘCIA]

Do sieci trafił polski plakat filmu Pablo Larraína pt. "Jackie", opowiadającym o żonie prezydenta Johna F. Kennedy'ego. W tytułową rolę wciela się, nominowana do Złotego Globu, Natalie Portman.

Multimedia

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie.

CZYTAJ TAKŻE:

"JACKIE". PORUSZAJĄCA NATALIE PORTMAN JAKO JACQUELINE KENNEDY. ZOBACZ ZWIASTUN FILMU! [WIDEO]

Pablo Larraín, po ogłoszeniu nominacji do Złotych Globów, tam skomentował sukces swojej aktorki:

Oglądanie Natalie, pracującej nad „Jackie”, było jednym z najważniejszych doświadczeń w mojej karierze. Jestem jej dozgonnie wdzięczny, bo jej sukces, to sukces nas wszystkich. Ona jest aniołem, sercem i duszą tego filmu. Jest „Jackie” – naszą Jackie, naszą królową. To cudowne, że ludzie ją chwalą i tak dobrze reagują na jej rolę.

JACKIE w kinach od 3 lutego 2017

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×