Jackie Stallone, matka Sylvestra Stollone'a nie żyje. Astrolożka miała 98 lat

Zmarła Jackie Stallone, matka Sylvestra Stollone'a. Astrolożka dożyła sędziwego wieku - miała 98 lat. O jej śmierci poinformował Frank Stallone, młodszy brak Sylvestra.

Multimedia

Jacqueline Frances Labofish urodziła się 29 listopada 1921 roku. Karierę zaczynała jako akrobatka i gimnastyczka. Później zajęła się astrologią i rumpologią, czyli wróżeniem z pośladków. Matka Sylvestra Stollone'a odeszła w wieku 98 lat. Swoje 99. urodziny obchodziłaby 29 listopada.

Odważne metamorfozy uczestniczek. Która z dziewcząt zmieniła się najbardziej?Zobacz więcej

Wiadomość o jej śmierci przekazał jako pierwszy młodszy syn, Frank Stallone.

Miała siedmioro wnuków i troje prawnuków. Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królową przez całe jej życie. Nigdy już do niej nie zadzwonię, żeby mogła krzyczeć na mnie, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu - napisał na Facebooku Frank Stallone, młodszy brak Sylvestra.

Jackie Stallone do końca pozostawała w wyśmienitej formie. Astrolożka regularnie ćwiczyła na siłowni i trenowała stepowanie. Dumnie wyznała, że sekretem jej zdrowia jest gotowany szpinak z jajkiem.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • xv (gość)

    Stój bo mamuśka strzela?

    22.09.2020 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×