jackie

Premiery kinowe luty 2017. "Ciemniejsza strona Greya", "Moonlight", "Milczenie", "Pokot" i "Porady na zdrady" w kinach! [GALERIA]

Luty w polskich kinach upłynie pod znakiem filmów nominowanych do Oscara oraz Walentynek. Z jednej strony będzie można obejrzeć takie tytuły jak "Moonlight" czy "Milczenie", a z drugiej na ekranach pojawi się "Ciemniejsza strona Greya" oraz polskie komedie "PolandJa" i "Porady na zdrady". Warto pamiętać także o ogromnie oczekiwanym nowym filmie Xaviera Dolana pt. "To tylko koniec świata". Sprawdźcie, co w lutym będzie można oglądać w kinach.

03.02.2017Premiery kinowe

"Jackie". Krew na policzku Pierwszej Damy [RECENZJA]

„Jackie” Kennedy ma twarz Natalie Portman. W jednej z najmocniejszych scen filmu Pierwsza Dama ściera z policzka krew swojego męża. W lustrze odbija się jej spojrzenie, które zdaje się zadawać pytania: Co się stało? Dlaczego? Co teraz? Gdy Jackie wyjdzie z samolotowej łazienki, wciąż cała we krwi, będzie świadkiem, jak naprędce na Prezydenta zostanie zaprzysiężony Lyndon B. Johnson (John Carroll Lynch), chociaż ciało jej męża jeszcze nawet nie ostygło. Dla kobiety już nic nigdy nie będzie takie samo jak dawniej.

02.02.2017Recenzje

"Jackie". Ubierała się u Chanel, Diora i Givenchy, a Amerykanki były w niej zakochane, czyli lekcja stylu "Jackie" Kennedy [WIDEO+ZDJĘCIA]

Była żywą ikoną mody, uosobieniem stylu i szyku. Pierwszą Damą, której udało się uchwycić ducha czasu i jednocześnie stać się jego symbolem. Jackie Kennedy, bo o niej mowa, od dekad utrzymuje się na liście Najbardziej Podziwianych Amerykańskich Kobiet Wszech Czasów. 3 lutego do kin trafi poświęcony jej pamięci film „Jackie” z wybitną, nominowaną do Oscara rolą Natalie Portman.

01.02.2017Jackie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×