Jacyków pogodzi Muchę i Piróga?

Od kilku tygodni głośno jest o wojnie między jurorami "You Can Dance - Po prostu tańcz"

Multimedia

Michał Piróg (31 l.) i Ania Mucha (30 l.) szykują się na decydującą bitwę, a jak dowiedział się "Fakt", rozstrzygać ma nie kto inny jak Tomasz Jacyków (42 l.).

Skłóceni Mucha i Piróg formują własne grupy tancerzy, którzy w ich imieniu stoczą wielką bitwę 5 czerwca na antenie TVN.

W tej chwili producenci widowiska podobno walczą o to, by popularny stylista mógł wziąć udział w programie mimo ograniczeń licencyjnych, które mówią, że każdy członek jury musi - bądź musiał mieć w przeszłości - jakiś związek z tańcem. Czyżby planowali wysłać Tomka na przyśpieszony kurs?

Zobacz również: Szyc dał z siebie wszystko

Czytaj także: Piróg obraża Muchę! Kłótnie na planie "You Can Dance" to tylko chwyt marketingowy? "Dała mi dowód, że absolutnie się nie myliłem"

Komentarze

Skomentuj
  • mucha (gość)

    Muchy lubią wychodki, więc się pogodzą.

    16.02.2013 18:30
  • ... (gość)

    idiotyzm

    04.06.2010 12:52
  • karol (gość)

    Co do bibli sama matko polko zaczelas cytowac przykazania wiec w tej kwestii powinnas stosowac wszystkie - a dewiacja jest dewiacja i to ze ktos powie ze to jest obrzydliwe jest uznawany za nie tolerancyjnego - co do mojej osoby ja lubie ludzi i niechec do niech mnie nie zzera ale propagowanie tego jest moda i to bardzo chora - zycze dobrego samopoczucia w ogladania takich stworzen jak miedzy innymi jacykow

    03.06.2010 21:44
  • ... (gość)

    droga matko polko - tak sie sklada ze jestem normalnym zdrowym mezczyzna, bardzo kocham moja kobiete, mam dwu miesieczna corke. I uwazam ze nie powinni pokazywac i promowac w telewizji dewiantow. A to co robi telewizja - jest pod publike. Specjalnie polaczal dwie cioty by za dwa miesiace pokazywac ich slub w Amsterdamie. A glupi ludzie sledza, bo kreca ich dewiacje - chore spoleczenstwo

    03.06.2010 21:02
  • matka polka (gość)

    do karola :grunt to wysoka samoocena i dobre samopoczucie,czytaj tekst ze zrozumieniem,wtedy nie będziesz odsyłał do Biblii ,skoro cię nie dotyczy,a propos cyt:"w domyśle katoliczki jako jedynej matki"-zaręczam cię,że nie jestem jedyną matką katoliczką -cienki jesteś:)) Wracając do wpisu zgłoszonego do moderacji -był tam obsceniczny opis ,co powinni robić Jacyków i Piróg podczas programu ,a nie chodziło,że jestem za homoseksualizmem i dotyka mnie to w jakiś sposób.Zresztą i tak nie zmieniam zdania,gdyby się okazało,że mam syna homo-nie odrzuciłabym go,bo jest moim dzieckiem - widzisz są matki"wariatki" i homofoby -takie życie:)) i niech cię nie zżera niechęć do ludzi,bo życie jest jedno-nie warto.

    03.06.2010 19:29
  • matka polka (gość)

    do karola :grunt to wysoka samoocena i dobre samopoczucie,czytaj tekst ze zrozumieniem,wtedy nie będziesz odsyłał do Biblii ,skoro cię nie dotyczy,a propos cyt:"w domyśle katoliczki jako jedynej matki"-zaręczam cię,że nie jestem jedyną matką katoliczką -cienki jesteś:)) Wracając do wpisu zgłoszonego do moderacji -był tam obsceniczny opis ,co powinni robić Jacyków i Piróg podczas programu ,a nie chodziło,że jestem za homoseksualizmem i dotyka mnie to w jakiś sposób.Zresztą i tak nie zmieniam zdania,gdyby się okazało,że mam syna homo-nie odrzuciłabym go,bo jest moim dzieckiem - widzisz są matki"wariatki" i homofoby -takie życie:)) i niech cię nie zżera niechęć do ludzi,bo życie jest jedno-nie warto.

    03.06.2010 19:25
  • karol (gość)

    Do matki polki - w domysle katoliczki jako jedynej matki :-) w waszej ksiedze jak byk jest napisane ze HOMOSEKSUALIZM jest obrzydliwoscia w oczach Boga wiec prosze uwazniej czytac ksiege przewodnia katolicyzmu ( ja nie jestem katolikiem ) i stosowac sie do wszystkich przykazan a nie do tego co mi pasuje :-) A ja jesten homofobem i dobrze mi z tym - do mlodziezy wszechpolskiej tez nie naleze :-)

    03.06.2010 14:42
  • matka Polka (gość)

    do Karola:oprócz tolerancji ,jest przykazanie "kochaj bliżniego swego,jak siebie samego",ale nie o tym ,wpis został usunięty-zresztą słusznie,bo był to wpis chamski,niewybredny -koszmarny,to nie ma nic wspólnego w tolerancją lub nietolerancją.Poza tym dziecko kocha się mimo wszystko -narkomana,kryminalistę,alkoholika,prostytutkę,homoseksualistę,dziecko z porażeniem mózgowym,z zespołem Downa itd,bo wtedy tylko jest się prawdziwym Rodzicem. A chamski wpis kogoś i tak nie zmieni orientacji seksualnych tych osób,tym bardziej,że jest to "na topie",natomiast mądre podejście do niektórych spraw może dużo zmienić,szczególnie miłość Rodziców.Więc nie składaj ludziom "życzeń",bo to tylko świadczy o tym ,że jesteś jesteś złym człowiekiem.

    03.06.2010 10:29
  • karol (gość)

    Widze ze wpisy osob ktore nie popieraja ZBOCZEŃ bo tym jest homoseksualizm sa usuwane Zycze tolerancyjnym moderatorom pedała lub lesbe jako dziecie - ciekawe co bedzie wtedy z ich tolerancja ?

    03.06.2010 08:23
  • zibi (gość)

    też człowiek?