jadwiga schwebs kostkiewicz

"Sanatorium miłości". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz opowiada o swoim życiu po programie, książce i hejcie, jaki ją spotkał. Czy żałuje konfliktu z Haliną Jaksą? [WYWIAD]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz skradła serca widzów 3. edycji „Sanatorium miłości”. Uczestniczka opowiedziała nam o swoich marzeniach, ale i pracy. Jednym z jej celów jest napisanie książki. Przyznała również, że program zmienił jej życie. Jakich rad udzieliłaby osobom zgłaszającym się do niego? Czy jej przyjaźnie z programu przetrwały? Zobacz nasz wywiad!

20.08.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Jadwiga pochwaliła się przystojnym bratem! Kim jest Zbigniew? Fanki oszalały na jego punkcie!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych uczestniczek "Sanatorium miłości". Ostatnio seniorka opublikowała zdjęcia z bratem, a w sieci momentalnie zawrzało. Fanki Jadwigi oszalały na punkcie Zbigniewa i nie szczędzą mu komplementów. Czy brat Jadwigi jest "do wzięcia"? Zobaczcie, co zdradziła nam gwiazda "Sanatorium miłości".

16.08.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Janeczka w strojach kąpielowych! Seniorki zachwycają perfekcyjnymi figurami i imprezują z fanami programu!

Chociaż finał programu "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, to niektóre z uczestniczek randkowego show dla seniorów wciąż brylują i cieszą się ogromną popularnością. Jadwiga i Janeczka właśnie są na wakacjach, gdzie zachwycają swoimi figurami, a przy okazji... spotkały się z fanami "Sanatorium miłości"! Zobaczcie!

17.07.2021Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Zdzisław w namiętnym tańcu! Seniorka tęskni za Zdzisławem, który wybrał niedoszłą narzeczoną?

Program "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, ale między uczestnikami randkowego programu dla seniorów wciąż dochodzi do ciekawych sytuacji. Niedawno spotkali się ze sobą niedoszli kochankowie, czyli Jadwiga i Zdzisław. Koleżeńskie spotkanie przerodziło się... w namiętny taniec pary! Seniorka wciąż jest zainteresowana mężczyzną?

10.07.2021Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×