Jak Eliza i Trybson z "Warsaw Shore" zareagowali na wieść o ciąży?

Eliza i Trybson nie spodziewali się, że tak szybko zostaną rodzicami, jednak teraz bardzo cieszą się z faktu, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Multimedia

Eliza przyznaje, że nie spodziewała się, że tak szybko zajdzie w ciążę, dlatego na początku rozpaczała. Z kolei Trybson szybko zrozumiał, że skończył się dla niego czas beztroskiego imprezowania.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA I TRYBSON Z "WARSAW SHORE" POTWIERDZAJĄ, ŻE BĘDĄ MIELI DZIECKO! ELIZA I TRYBSON JUŻ WYBRALI IMIĘ DLA DZIECKA!

- Trybsiak tak naprawdę wiedział, co robi. Przed poczęciem powiedział, że zrobi mi małego Trybsiaka i tak się stało. Nie spodziewałam się, że tak szybko zajdę w ciążę. Na początku była rozpacz, nie planowałam tego, ale potem zaczęłam się cieszyć - zdradziła w rozmowie z Pudelek.tv Eliza.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA Z "WARSAW SHORE" W 4. MIESIĄCU CIĄŻY ODPOWIADA HEJTEROM [GALERIA] UCZESTNICY "WARSAW SHORE" POTWIERDZAJĄ CIĄŻĘ ELIZY I GRATULUJĄ PRZYSZŁYM RODZICOM! [GALERIA]

- Mieliśmy jeszcze imprezy w głowie, jeszcze kupę lat mega imprezowania przed nami. A tu dzidziuś zmienił plany na wszystko, musieliśmy zrezygnować z tego. Ja niby nie musiałem, ale przecież jak bym mógł imprezować bez Elizki, a ona by była w domu z brzuszkiem - powiedział Trybson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×