Jak Gosia Andrzejewicz kontaktuje się z fanami?

Gosia Andrzejewicz utrzymuje z fanami kontakt nie tylko przez internet, lecz także spotyka się z nimi osobiście oraz udostępnia im swój numer telefonu.

Multimedia

Gosia Andrzejewicz na polskiej scenie muzycznej jest od 10 lat. Przez ten czas zdobyła rzeszę wiernych fanów zwanych Gosiomaniakami. Na Facebooku ma ich już ponad 100 tysięcy. Jednak wokalistka lubi mieć z fanami kontakt nie tylko za pośrednictwem internetu.

- Myślałam o tym, w jaki sposób odwdzięczyć się fanom i postanowiłam udostępnić im swój numer telefonu, aby właśnie fani mogli sobie ze mną porozmawiać. Więc na różne okazje - Boże Narodzenie, moje urodziny, sylwester albo w różnych innych ważnych dniach udostępniam numer. Wtedy fani dzwonią, mogą ze mną porozmawiać - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Gosia Andrzejewicz.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY WIZERUNEK I NOWY PSEUDONIM PATRYCJI PAJĄK POLICJA PILNUJE PRYWATNOŚCI JUSTINA BIEBERA. "NIE JEST ZWIERZĘCIEM W ZOO"

Wokalistka zdradza, że nie wszyscy fani wierzyli, że to jej prawdziwy numer.

- Często spotykałam się z takimi reakcjami, że odbierałam telefon i ktoś tylko usłyszał mój głos i automatycznie się wyłączał. Albo ktoś tylko powiedział "cześć Gosia", po czym tak się stremował, że nie potrafił już wydobyć żadnego słowa. Natomiast z czasem faktycznie fani się przyzwyczaili do tego i ci odważniejsi dzwonią dosyć często. Myślę, że to bardzo fajna forma kontaktu z fanami. Mnie bardzo odpowiada - przyznaje Gosia Andrzejewicz.

Z fanami, z którymi wokalistka zawarła bliższą znajomość, w wolnej chwili spotyka się osobiście.

- Najczęściej są to fanki. Gdzieś na mieście razem się spotykamy i rozmawiamy ze sobą przy jakiejś dobrej kawce - dodaje Gosia Andrzejewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×